annas

Je u nás zakopané ruské zlato? Nebo jde o legendu, která souvisí s bitvou tří císařů v r. 1805?

Nejlepší odpověď
anonym

Určitě tady někde být musí. To vysvětluje ten počet bývalých bratrů – všichni jej hledají.
Tip – Václavák a okolí.
Tam je to jak na Arbatu.

Další odpovědi
anonym

Tri cisari-bitva u Slavkova.Tam byli rusove porazeni.A o ruskem zlatu se koluje,ze bylo ukradeno legionarema.Nevim vice.Ale myslim,si zda tu ruske zlato bylo-tak uz asi neni.Rekla bych ,ze se hleda zlaty poklad.
Doplňuji:
Ale nevim-zda nese jmeno rusky.

vagra

Myslím si,že jde o legendu v níž v prosinci 1805 ruská armáda z obavy aby poklad nepadl do rukou protivníka, zakopává ohromné množství peněz,zlata a stříbra do země,někde poblíž Slavkova.
Peníze byly určeny na vyplácení žoldu a nákup potravin pro vojáky.
Po prohrané bitvě jim nezbyl čas na vyzvednutí pokladu.
Hledači,už po něm bezvýsledně pátrají víc než 200 let.

Zdroj: vlastní literatura

led

Tak to preto v okolí Slavkova, každú jar rozorávajú zem? 🙂
Skôr si myslím, že ide o legendu.
A to oranie sú naozaj poľné práce.