Je u nás přírodní rezervace?

Je u nas prirodni reservace, kde se sdruzuje vice druhu ptactva?

Nejlepší odpověď
chucky

Narodni prirodni reservace Zastudanci
Řeka Morava je dodnes přirozeným hnízdištěm ohrožených ptačích druhů – břehule říční a ledňáčka říčního. V lesním komplexu se nalézá významné hnízdiště volavky popelavé, jediné na střední Moravě. Lokalita je hnízdištěm řady dalších druhů ptactva – např. včelojeda lesního, chřástala vodního, kulíka říčního, pisíka obecného, krutihlava obecného moudivláčka lužního a slavíka obecného. Území je rovněž významnou křižovatkou ptačích tahů – během tohoto období se zde zdržují např. čáp černý, ostříž lesní, orlovec říční, sluka lesní, racek bouřní, dudek chocholatý, skřivan lesní a brkoslav severní

Zdroj: www.ok-tourism.cz/stred­nimorava/cil/989/

Další odpovědi
Michal

Jsou,ale jestli si nedáme říct,zmizí postupně všechny.