luckykubrt

Je u každého nákupu od společnosti Paysafecard poplatek 20 %?

Odpovědi
Bednaricek

Používání Paysafecard a také platby jsou v zásadě bezplatné. Je zde jenom několik případů, kdy si Paysafecard bere Vaše peníze. Jedná se například o dluhodobou nečinnost zakoupených PINů. To znamená, že po 13. měsíci nevyužívání Vám Paysafecard strhne 80CZK. Dále si Paysafecard účtuje za zpětný převod peněz z PSC na CZK a to 150 CZK, platíte také přirážku za přepočet měny atp. Hezký zbytek dne.

luckykubrt

Bednaricek: Jde mi o to, že když si chci koupit hru přes Paysafecard musel bych zaplatit za ty hry víc. To znamená u jakékoliv jiné společnosti bych to měl výhodnější… 3 hry za 3 sta mám u Paysafecard za 360. ☹