mikee.nikee

Je u dx.com opravdu doprava zdarma ?

Když je u nějakého zboží napsané Free Shipping (takže doprava zdarma) budu opravdu platit teda jenom tu cenu co je tam napsané nebudu platit i nějaké poplatky protože je to z ciziny ? Zboží si budu objednávat sem do ČR
Doplňuji:
Díky za radu ;) .. A ještě jsem se zasmál :D :)

Odpovědi
bolak

Jasně že jo, stejně tak focalprice a spousta dalších žlutokrámů.

Věř mi že oni si to můžou dovolit, nekapitalisti :)) Ale dx je dobrej, jednou mi došla úplně jiná věc, tak jsem jim napsal a poslali mi hned tu správnou, aniž by chtěli ten druhej produkt vůbec vrátit. Nebo už jsem u nich reklamoval 3× sluchátka. Prostě rozkousal mi je králik, tak sem jim napsal že se mi rozbily a oni že mi hned pošlou nový a ještě se mi omluvili :)) trumberové..

No prostě tak..
Doplňuji:
Trvá to obvykle 7–10 dní od expedice a ta trvá 1–2 dny. 90% zboží mi v tomhle termínu skutečně došla, nicméně na jeden balíček jsem opravdu čekal přes 3 měsíce, problém je v tom že pokud je to levnější věc, tak ta zásilka není sledovaná a nedozvíš se kde se to zaseklo, jako se to stalo mně. Takže až ti to dojde, tak ti to dojde, nic víc se s tím pak už dělat nedá.

Zdroj: http://www.fo­calprice.com/

marci1

Ano, doprava je zdarma, ale údajně to dost dlouho trvá, než zboží přijde.

Zdroj: http://www.rcma­nia.cz/viewto­pic.php?t=53251