petr77

Je u člověka normální monogamie?

Nejlepší odpověď
www

Už jen ten pojem „normální“ je zavádějící.
Takže jak u kterého by mohla být odpověď 😁.

Další odpovědi
anonym

Co je norma? Znám „pár“ dvou mužů,kteří mají monogamní vztah už po několik desetiletí.Pokud se někdo v jakémkoliv vztahu cítí dobře,spokojeně a svobodně,tak proč hledat povyražení jinde?…:D

Drap

Co je to normální. Bereme za normalní všeobecně uznávaná společenská pravidla ? A nebo něco jiného ? Pokud si ujasníš toto, budeš znát i odpověď na svoji otázku

briketka10

podel tvých otázek soudím, že chceš mít těch partnerek asi hodně viď :DD

anonym

Petře, je to zcela normální. Ve fungujícím vztahu není třeba pokukovat ještě po druhých.
Dnes se sice klade velký důraz na sexualitu, ale pro člověka toto není právě nejlepší způsob, jak si dokázat, že patříme do živočišné říše. Dost druhů zvířat si totiž volí své partnery na celý život.
To jenom člověk je povaha nespokojená a má potřebu pořád něco vymýšlet, přeuspořádávat a snažit se o něco jiného.
Ve většině případů nakonec stejně zjistí, že si výrazně nepolepšil.