georgeso

Je tzv. zelená káva opravdu tak účinná na hubnutí jak to píšou v reklamách na internetu?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Vše co píšou v reklamách na internetu, je naprostá pravda.

Další odpovědi
anonym

Jasně – a Vyser – sorry, Vizír, opravdu vypere dočista do čista…
😁
Pááánaboha – uvědom si, že kdyby nebylo reklamy, nikdo by se o té krawině ani nedozvěděl – tedy by ji nikdo nekoupil (no – osobně ani tak žádného ´kupce´ neznám).
A čím větší je marketingový humbuk, tím větší šunt ten produkt ve skutečnosti je.

mosoj

Ano. Zhubne ti peněženka.

da ny

Asi takto:
http://fitacti­ve.cz/green-coffee-zelena-kava/
http://kladen­sky.denik.cz/pod­nikani/poradna-doktora-stredy-zelena-kava-na-hubnuti-20131127-lcv4.html

Džanička

Zelená káva je nezralá káva. Rozhodně díky ní nikdo nezhubne. Taková blbost. Pokud člověk chce hubnout musí upravit jídelníček, hýbat se a ne se cpát zeleným kafem. To by nás za chvilku mohli lákat na např. zelené třešně, zelené jahody, zelená rajčata a co já vím co ještě zeleného. Nesmíš všemu věřit.