Je TV ve vaši ložnici,prostě tam kde spíte ,zaručený uspávací prostředek?

Já,osobně,když zapnu TV nebo PC a chci zhlédnout film,usínám při počátečních titulcích.
Dobrou noc,přátelé.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Já bez zapnuté TV neusnu. Vždy si dám na TV časovač, aby se za hodku vypla

Další odpovědi
hanny 2

Jsem na tom podobně,ale raději to hned vypnu.Když je to něco,co opravdu chci vidět,tak se přemůžu,ale musí mě film zaujmout,jinak má smůlu.Dobrou!Musím jít ještě se psem.

Terryle

Páni, já si ani nevzpomenu, kdy jsem naposledy usnula u televize… to budou roky a roky. U hokeje neusínám a jinak jsem viděla něco v televizi… snad tak před rokem výjimečně detektivku. Když už na něco koukám, tak většinou na počítači… a u toho neusínám. Když jsem unavená, tak si nic nepouštím.
Když se potřebuju uspat, tak není nad meduňkovej čaj, skleničku vína nebo panáka whisky a při zalehnutí nahodit v hlavě tu správnou vlnu – těžko to popsat. Většinou (pokud mi nikdo nechrápe) spím cca do čtvrthodiny.
Dneska to myslím bude ještě rychlejší, jsem nějaká unavená. Taky dobrou!

tom004

V ložnici TV nemáme.A je to společné rozhodnutí.Do­brou noc.

panenka

Ano je a máš pravdu že je TV uspávací prostředek ale né jen TV tak i PC kolikrát se mě taky stane že zaspím u TV pak to má drahá polovička musí za mě vypínat i PC

lukas.zmizik

na televizi jako takovou se nedivam uz vice jak 4 roky, vubec mi to nechybi;)