samicek333

Je tu někdo stejného názoru jako moje sestra?

Dnes se moje sestra rozhodla poprvé podívat na celou trilogii Pána prstenů a na konci mi oznámila, že je divný, jak se furt objímají atd, že se chovají jak gayové. Když mi to oznámila, nevěděla jsem, co na to mám říct, protože mi to nikdy tak nepřišlo, ani teď ne. Jak mohla k takovému závěru vůbec dojít? Vždyť tohle je klasika a ona oznámí, že většina chlapů tam se furt procítěně objímá nebo pláče. Máte někdo podobný názor, jako moje sestra? Nejsem ultra faninka Tolkiena, ale jeho díla se mi líbi a nedokážu pochopit, jak někdo může beze srandy plácnout takovouhle věc.

Děkuji za každý názor.

Nejlepší odpověď
venkovan

Pokud s ní mlátí puberta, tak je to pochopitelné.
Ale ona to jako klasiku vnímat nemusí a přátelské gesto či povzbuzení mezi stejným pohlaví může vnímat trochu ujetěji.
Když si představím, že jsem byl roky jen mezi klukama, že jsme spávali vedle sebe (na vojně a na privátech to jinak nešlo), tak asi dneska bychom měli u některých lidí hned cejch 4% populace.

Další odpovědi
beer

Abych pravdu řekl, stačilo mně vidět jen část kteréhosi z dílů a … nikdy více )). Tvoji sestru tedy chápu, ne vše se líbí všem.

www

Toto dílko, byť úspěšně prodávané, za klasiku nepovažuji a mám i podobné názory jako sestra.