Avatar uživatele
samicek333

Je tu někdo stejného názoru jako moje sestra?

Dnes se moje sestra rozhodla poprvé podívat na celou trilogii Pána prstenů a na konci mi oznámila, že je divný, jak se furt objímají atd, že se chovají jak gayové. Když mi to oznámila, nevěděla jsem, co na to mám říct, protože mi to nikdy tak nepřišlo, ani teď ne. Jak mohla k takovému závěru vůbec dojít? Vždyť tohle je klasika a ona oznámí, že většina chlapů tam se furt procítěně objímá nebo pláče. Máte někdo podobný názor, jako moje sestra? Nejsem ultra faninka Tolkiena, ale jeho díla se mi líbi a nedokážu pochopit, jak někdo může beze srandy plácnout takovouhle věc.

Děkuji za každý názor.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4128 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Pokud s ní mlátí puberta, tak je to pochopitelné.
Ale ona to jako klasiku vnímat nemusí a přátelské gesto či povzbuzení mezi stejným pohlaví může vnímat trochu ujetěji.
Když si představím, že jsem byl roky jen mezi klukama, že jsme spávali vedle sebe (na vojně a na privátech to jinak nešlo), tak asi dneska bychom měli u některých lidí hned cejch 4% populace.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Abych pravdu řekl, stačilo mně vidět jen část kteréhosi z dílů a … nikdy více )). Tvoji sestru tedy chápu, ne vše se líbí všem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Toto dílko, byť úspěšně prodávané, za klasiku nepovažuji a mám i podobné názory jako sestra.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek