Alex753

Je tu někdo, kdo mi doporučí zaručeně dobrý výdělek na internetu a vysvětlí, jak to funguje?

Zná někdo opravdu spolehlivou firmu, kde se dá dobře vydělávat na internetu? Do kvalitního projektu mi nevadí investice do 5 tis.Kč!. Mám zájem zapojit se třeba do kvalitního MLM. Děkuji předem

Nejlepší odpověď
badisko

napis kdyz na neco kapnes !!…:-))

Další odpovědi
Drap

Zaručeně dobrý výdělek ? Tak to si budeš muset zařídit internetový obchod s atraktivním zbožím.

KdoSiOdJinud

To by chtěl každý takhle snadno a pak by byl každý milionář :) Mně se zatím nejziskovější (poměr vklad/výdělek) osvědčil nákup a prodej domén. S trochou kreativity si je možné vydělat za poměrně malou investici času i desetitisíce měsíčně prakticky bez práce. Ale člověka to brzy omrzí a mě osobně odradilo to, že ten bussines nemá budoucnost růst :) Prostě koupíš prodáš, koupíš prodáš nic víc. Kategorie kde jsou kupující ochotni nejvíc zaplatit si vyzjišťuj sám :), registrace domény tě bude stát 108,– :)

sevos

Tak to asi nehrozí.

BANAN93

jedině nějakou porno webovku si udělej :D