olušinka

jE TU NĚKDO KDO MÁ ZKUŠENOSTI Z FALŠOVÁNÍM O.P. ZA ÚČELEM PODVODU.NA KATASTRU NEMOVISTÍ JSEM SE INFORMOVLA.KDYŽ TAM MAJÍ

jE TU NĚKDO KDO MÁ ZKUŠENOSTI Z FALŠOVÁNÍM O.P. ZA ÚČELEM PODVODU.NA KATASTRU NEMOVISTÍ JSEM SE INFORMOVLA.KDYŽ TAM MAJÍ VKLAD .PODÍL NA ZFALŠOVANÝ O.P. BYLO MI SDĚLENO,ŽE TI NENÍ JEJICCH ZÁLEŽITOST,JE TO O.K. vÁŽENÍ MŮŽETE FALŠOVAT O.O.PŘEVÁDĚT BYTY A NIKOHO TO NEZAJÍMÁ.ŽIJEME V POHODOVÉ ZEMI,DÁ SE TU PRIMA PODVÁDĚT.

Nejlepší odpověď
anonym

Olušinko, stejný problém podruhé. To není fér. Chápu, že jsi rozhořčená tím, co na Tebe zkusil manžel. Psala jsem Ti, jaké máš reálné možnosti dosáhnout spravedlnosti. KN opravdu nemá proč zajímat, jak to je s OP Tvého bývalého manžela. Katastr zajímá právní stránka vkladu, to je platná smlouva, která dokládá, kdo je vlastníkem bytu.
Psala jsem Ti, že pokud jsi manželovi podepsala dohodu o vyrovnání SJM, tak není co dále řešit. Pokud zatím tuto dohodu uzavřenou nemáte a byt jste nabyli za trvání manželství, tak máš právo na polovinu bytu, pokud manžel neprokáže, že jej zaplatil z peněz, které vlastnil před uzavřením vašeho manželství.
Uklidni se a čti, co Ti tady píšu. Nesnažím se Ti tu pomoct proto, abys dělala zmatky a napadala úředníky, kteří Ti nemohou pomoci.Pokud chceš radu, tqak dej dohromady doklady, které máš k dispozici a napiš mi do interní pošty, jak to máš k dnešnímu datu s rozdělením majetku.

Další odpovědi
honza19hk

větším písmem by to už napsat nešlo? A pokud možno srozumitelně. Z tohohle jsem toho moc nepochopil,krom KN a zfalšování občanky.Ale z jakého důvodu?

Ošulit úřad jde ale pokud ti na to příjdou jdeš akorát k soudu. Myslíš,že ti za to nějaký čachry s pozemkama stojí?

cochee

Jen falšuj. Až ti na to přijdou, půjdeš dýchat károvaný vzduch.

huxa

S falšováním občanských průkazů i podpisů mám hodně zkušeností, hold na základce člověk něco musí umět a vypni si capslock