Bronzový

je tu někdo, kdo jí, nebo alespoň umí jíst asijskými hůlkami?

Já s nimi jím pořád (vůbec nejím českými příbory) , baví mě to mnohem víc, něž vidličkou a nožem...
Doplňuji:
ona ta asijská rýže se mnohem líp lepí, a tak ji jde nabírat ve velkých hroudách

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Nejlepší jsou třeba při rajské

Pokročilý

ano, naucili me to mnichove v budhistickem klastere vloni v Macau, neni to jen tak, musi se umet
Doplňuji:
- ale nedej boze, aby ti to uz zustalo

Ano - nic složitého na tom není, takže ´stylově´ jimi občas jím...
Ale že bych si vepřoknedlozelo nebo svíčkovou ozvláštnil hůlkami, tak to zase ne.
;-D

Pokročilý

Miluju japonskou kuchyni a hůlky používám :). Baví mě to, ráda bych je používala místo příborů ale řízek si hůlkama nenakrájíš :D

Pokročilý

Brambory a nudle zvládám , ale nedokážu si představit jak s tím někdojí rýži :-)

Zlatý

Tak by mne jen zajimalo k cemu ti tako informace bude .... asi jsis spletlo stranky urcite jsi chtela jit tady ...!! http://www.lide.cz/
Doplňuji:
ona ta asijská rýže se mnohem líp lepí, a tak ji jde nabírat ve velkých hroudách
lol...skoro kazda ryze lepi.... kdyz ji umis pripravit ... mimochodem proc si kazdy mysli ze ji asijske jidlo ...kdyz se k tomu podava ryze v tech koncinach jsou take dost oblibene nudle a lide ...tam jedi vydlickou a nozem... cinska kuchyne neni jen o ryzi.. ale take o jinych surovinach .... ryby ..zelenina ..ovoce ..ruzne druhy koreni atd ...

Bronzový

Ne, jím pusou.

Zlatý

Normálně jím vidličkou a nožem.Asijská jídla umím jíst hůlkami,protože jak píšeš,rýže se se lepí a tak ji jde nabírat ve velkých hroudách.......

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1800
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.