Klára K.

je tu někdo, kdo jí, nebo alespoň umí jíst asijskými hůlkami?

Já s nimi jím pořád (vůbec nejím českými příbory) , baví mě to mnohem víc, něž vidličkou a nožem…
Doplňuji:
ona ta asijská rýže se mnohem líp lepí, a tak ji jde nabírat ve velkých hroudách

Odpovědi
Drap

Nejlepší jsou třeba při rajské

knedlik123

ano, naucili me to mnichove v budhistickem klastere vloni v Macau, neni to jen tak, musi se umet
Doplňuji:

  • ale nedej boze, aby ti to uz zustalo

anonym

Ano – nic složitého na tom není, takže ´stylově´ jimi občas jím…
Ale že bych si vepřoknedlozelo nebo svíčkovou ozvláštnil hůlkami, tak to zase ne.
;-D

Irisa

Miluju japonskou kuchyni a hůlky používám :). Baví mě to, ráda bych je používala místo příborů ale řízek si hůlkama nenakrájíš :D

Craftos

Brambory a nudle zvládám , ale nedokážu si představit jak s tím někdojí rýži 🙂

badisko

Tak by mne jen zajimalo k cemu ti tako informace bude … asi jsis spletlo stranky urcite jsi chtela jit tady …!! http://www.lide.cz/
Doplňuji:
ona ta asijská rýže se mnohem líp lepí, a tak ji jde nabírat ve velkých hroudách
lol…skoro kazda ryze lepi… kdyz ji umis pripravit … mimochodem proc si kazdy mysli ze ji asijske jidlo …kdyz se k tomu podava ryze v tech koncinach jsou take dost oblibene nudle a lide …tam jedi vydlickou a nozem… cinska kuchyne neni jen o ryzi.. ale take o jinych surovinach … ryby ..zelenina ..ovoce ..ruzne druhy koreni atd …

Hamon

Ne, jím pusou.

hanny 2

Normálně jím vidličkou a nožem.Asijská jídla umím jíst hůlkami,protože jak píšeš,rýže se se lepí a tak ji jde nabírat ve velkých hroudách.......