Avatar uživatele
Klára K.

je tu někdo, kdo jí, nebo alespoň umí jíst asijskými hůlkami?

Já s nimi jím pořád (vůbec nejím českými příbory) , baví mě to mnohem víc, něž vidličkou a nožem…
Doplňuji:
ona ta asijská rýže se mnohem líp lepí, a tak ji jde nabírat ve velkých hroudách

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? knedlik123 před 3736 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nejlepší jsou třeba při rajské

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
knedlik123

ano, naucili me to mnichove v budhistickem klastere vloni v Macau, neni to jen tak, musi se umet
Doplňuji:

  • ale nedej boze, aby ti to uz zustalo

Upravil/a: knedlik123

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano – nic složitého na tom není, takže ´stylově´ jimi občas jím…
Ale že bych si vepřoknedlozelo nebo svíčkovou ozvláštnil hůlkami, tak to zase ne.
;-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Irisa

Miluju japonskou kuchyni a hůlky používám :). Baví mě to, ráda bych je používala místo příborů ale řízek si hůlkama nenakrájíš :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Craftos

Brambory a nudle zvládám , ale nedokážu si představit jak s tím někdojí rýži 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

Tak by mne jen zajimalo k cemu ti tako informace bude … asi jsis spletlo stranky urcite jsi chtela jit tady …!! http://www.lide.cz/
Doplňuji:
ona ta asijská rýže se mnohem líp lepí, a tak ji jde nabírat ve velkých hroudách
lol…skoro kazda ryze lepi… kdyz ji umis pripravit … mimochodem proc si kazdy mysli ze ji asijske jidlo …kdyz se k tomu podava ryze v tech koncinach jsou take dost oblibene nudle a lide …tam jedi vydlickou a nozem… cinska kuchyne neni jen o ryzi.. ale take o jinych surovinach … ryby ..zelenina ..ovoce ..ruzne druhy koreni atd …

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Ne, jím pusou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Normálně jím vidličkou a nožem.Asijská jídla umím jíst hůlkami,protože jak píšeš,rýže se se lepí a tak ji jde nabírat ve velkých hroudách.......

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek