Avatar uživatele
bolak

Je tu někdo kdo ještě nikdy nebyl opilý?

Pokud ano, tak jak se vám to povedlo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? quentos, manon, aramah, johana 56, Tom20, briketka10, anonym, anonym před 4148 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Mě se to ještě nepovedlo. Pokud piji alkohol, tak velice málo a střídmě. Poslední léta vůbec ne. K běžnému životu ho vůbec nepotřebuji, neshledal jsem k čemu by mi mohl být dobrý, spíše naopak. Na druhou stranu mám zase jiné neřesti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Orange

Nenašel jsem jediný důvod, proč bych to měl dělat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Já nepiji, pokud je pravda že po třiceti letech je to promlčený 🙂 jednou a stačilo:-(
Nepiji ani to nepotřebuji, jak píše Drap 🙂
Píšeš nikdy ,tak nevím co tu hledám)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

Jsem abstinent.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak přímo opilá jsem ještě nebyla, ale měla jsem takovou hezkou náladu.
Doplňuji:
Jinak mít okno či dokonce vitrínu jsem také ještě nezažila a ani bolest hlavy nebo tak. A také si všechno z předešlého dne pamatuji a vím, že jsem neprováděla žádné hlouposti.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

já né… a to protože nikdy na to není tolik času kolik bych potřeboval… vždycky, když už by se mi to skoro povedlo tak mě to překazí fakt, že musím do práce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

nikdy jsem nebyla opila,jsem abstinent.me staci trosicka vina,dva hlty a uz jsem v nalade.na silvestra jsem vypila pul sklenicky sampusu,a pred domem jsem koulela ze snehu kouli,tvrdila jsem,ze jsem hovnivál,pak jsem tu obrovskou kouli dala nad hlavu,chtela ji hodit po priteli,a nad hlavou se mi rozpulila.pak jsem umyslne prastila sebou o zem,a delala s vyskotem andělíčky.no,sou­sedi z oken koukali.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

takže všichni co jsou přihlášení a
četli tuhle otázku asi chlastaj :D

před 4148 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

.. ja uz to tu o sobe nekde psala … opravdu jeste nikdy .
je to sen mych synu , nekdy me videt opilou.
ja piji pivo, i vino .. ale max. 2 sklenicky vina, nebo 2 piva …
ani v mladi jsem nikdy nepila … ja dovedu byt obcas vtipna a zabavna i bez alkohoholu. k zivotu ho nepotrebuji … -iv-

před 4148 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek