baryyk500

je tu někdo kdo hubne a má spolehliví jídelníček?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Spolehlivý jídelníček od někoho?To přece tak nefunguje!Záleží na mnoha faktorech,kdy kdo hubne – výchozí váha,věk,pohla­ví,rodinné dispozice,zaměs­tnání,fyzická zátěž apod.Nech si vypracovat jídelníček na míru,to jediné je spolehlivé!

Další odpovědi
Drap

Hubnu. Spolehlivý jídelníček je, jíst 5× až 6× za den. Ne nijak malé porce, Různorodá strava a hýbat se. Od léta jsem zhubl 9 kg

anonym

Jídelníček si musíš nechat ´postavit´ na základě svých individuálních potřeb – neexistuje univerzální fungující pro všechny – každý organismus je poněkud jiný, aneb – Quod licet Iovi, non licet bovi…
😉

knedlik123

Jeste tu otazku dopln, je to nejasne. Co chces vlastne vedet ? Chces zhubnout a nebo jde o tasemnici ?

Hamon

Mám spolehlivý jídelníček, ale nehubnu. Zato mi chutná :)

pediatr

zabývám se dětskou obezitou. Dej do Googlu „mt.obezita“ a můžeme na tom pracovat.