Je tu někdo kdo hlásí závadný obsah? Vystavuje se tím obezitě.

Uživatelé, kteří si svým působením na serveru Odpovědi.cz vybudují důvěru a kredit budou mít při hlášení závadného obsahu a porušení kodexu vyšší váhu.

Odpovědi
kapka

Vyšší váhu hlavy – těžkou hlavu určitě. Když se tu před pár dny objevilo video s krutě týraným psem, tak jsem závadný obsah nahlásila. A udělala bych to znovu zas. Video bylo smazáno.
Dotyčný uživatel se mi pak ozval a z mé strany už je vše ok. Doufám, že z jeho také.