Avatar uživatele
-_-Ahoj-_-

Je tu někdo,kdo dokázal zhubnout a vysportovat si postavu?

Je tu někdo, kdo dokázal zhubnout a vysportovat si postavu? potřebuju pomoc s motivací a chtěla bych vědět jak to dokázal

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, gagaga, Houslovyklic před 3650 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Kolik ti je? Je to prostě otázka tvojí hlavy, ničeho jiného. Prostě k tomu stavu dospěješ anebo ne, jiná varianta není. Motivaci ti do hlavy nikdo nedostane, maximálně tě může malinko nasměrovat, jako se o to pokouším teď já.
Polož si úplně jednoduchou otázku: Chci nebo nechci? A podle toho se zařiď.
Jinak bacha na jednu věc, co dělá spousta těch, co se léta přežírali a nehejbali se, že se pak najednou rozhodnou, že to úplně všechno změní, přestanou žrát, ale nezačnou jíst a k tomu si naloží nějaký sportovní nesmysl, že budou denně běhat 10 km apod. Měň to pozvolna, sport ano, ale musí to tělo zvládat, nemůžeš si hned naložit, to se akorát strhneš, zrovna tak i stravovací návyky je dobré měnit pozvolna, začnu tím, že nahradím sladké ovocem, slazené limonády džusy atd. Všechno se dá zvládnout, ale chce to zdravý rozum a trpělivost. 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Zhubl jsem ale postavu jsem si nevysportoval. V loňském roce jsem se zvážil a naznal že by to chtělo s váhou něco dělat. Začal jsem jíst pravidelně, častěji a i jsem se o trochu více hýbal. Delší procházky a tak. Za rok bylo 9 kg dole.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Hubnout jsem neměla co, ale vysportovat, to jo, byla jsem celá vyměklá, takže chodím posilovat, běhání mě už nebaví a taky ze zdravotních důvodů neběhám, kolo, plavání, hodně práce, zdravé a čerstvé jídlo. Motivace? Nebýt jen kus flákoty, taky trochu dobře vypadat, to je celý. To nestačí ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nutrimax.cz

Zhubnout a vysportovat si postavu dokáže spousta lidí. Co k tomu je potřeba? Strava, pohyb (sport) a dostatečnou vůli. Není v tom žádný háček, vše záleží na vás. Motivaci můžete hledat všude kolem sebe, založili jsme třeba galerii motivačních obrázků http://magazin­.nutrimax.cz/mo­tivace-neni-nikdy-dost-obrazky/.

Dostatečný pohyb a stravu následně můžete podpořit spalovači tuků http://magazin­.nutrimax.cz/spa­lovace-tuku-a-jejich-ucinky/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ellenis

Mě se dobře hubne tím, že cvičím a snažím se zdravěji a pravidelně jíst. K tomu jsem přidala přípravek TRF od Miss Cosmetic a musím řict, že jsem nadšená, protože to opravdu skvěle podporuje můj metabolismus :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví