Gami.Pet

je tu nekdo ??

Je tu nekdo ? Vim ze bych mela spat jenomze sem si namerila teplotu 37,5 °C a je mi blbe nemuzu usnout, mamka mi dala panadol,ale neznate nekdo neco po cem usnu ??

Nejlepší odpověď
led

V žiadnom prípade to nie je počítač.
Dobré je pustiť si tichú melodickú hudbu (žiadnu rytmiku, či divočinu), ľahnúť si zhasnúť svetlo, zabaliť sa ((panadol je aj na vypotenie) do perín a nechať sa unášať hudbou a vnútornými vidinami. Buď zaspíš, alebo ti prejde čas, ale dobré vypoteníe pomáha…