Avatar uživatele
bolak

Je tu nějaký lékař?

Občas se zde lidé ptají na lékařské otázky, zajímalo by mě, zda mezi těmi kdo odpovídají jsou také nějací lékaři.

Možná by nebylo špatné v profilu uživatele nebo i u odpovědi tohoto uživatele nějakým způsobem vyznačit, že se jedná odborníka.

Já osobně bych takové odpovědi přikládal větší váhu, když bych věděl, že je od člověka který vykonává lékařskou profesi, člověka který reaguje na téma, o kterém skutečně mnoho ví.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? led, aramah, kapka, johana 56, suaeda, Deli, Pájo, anonym před 4573 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Odpovede na zdravotné otázky tu by som brala len ako informatívne.
Ak si všímate odpovede, niektoré sú naozaj „od fachu“.
Lekár tu je, ale určite sa priamo neprizná. Všetci by ho zavalili otázkami a potom by nestačil liečiť.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Myslím, že tu lékař není, vím jen o zdravotní sestřičce. Odpovídá tu ale Lékárna V Lipkách, má u odpovědi korunku, což je status odborníka. Ostatní uživatelé někdy naznačí, proč by měla být zrovna jejich odpověď věrohodná. Mohou mít s určitými příznaky vlastní zkušenosti. Ovšem návštěvu v ordinaci určitě nenahradí nějaká rada tady. Ale toho tázajícího třeba potěší, že se může někomu svěřit a není na problém sám.

jestli tu tedy je, jak říká led, tak jsem to nezaznamenala. Dobře se ukrývá. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
johana 56

Podle kvalitnch odpovědí v kategorii nemoci soudím,že zde odborníci jsou.Proč by měli být označeni?Ohledně zjištění příčiny zdravotních potíží stejně musíte lékaře navštívit osobně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Pravděpodobně se mezi námi najde kvalifikovaný zdravotnický personál. Ale musím souhlasit s ostatními. Pokud by zde byl někdo označen v profilu, že ten (ta) je kvalifikován na to či ono tak to by si dotyční mohli rovnou zařídit přímou internetovou poradnu za nějaký slušný obolus.
Dříve jsem znal vynikajícího chirurga operatéra. Ten o lékařích obecně prohlašoval, že jsou také jen lidi. Že jsou v podstatě opraváři, kteří se snaží opravit co se dá. A času mají méně než v jiných profesích.
Takže to shrnu. Pokud nám zde kdokoliv v jakékoliv oblasti poradí buďme rádi, že nám nezištně pomohl (či pobavil), ale nechtějme z tohoto serveru dělat více. Na to jsou na internetu jiné speciální webové adresy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pájo

Zdravotníci tu jsou… vím o lékárníkovi…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nejblíže je led, také aby ne, když před 6 dny tu je právě 2 roky.
Jinak identifikovatelní jsou tu 2 lékaři, oba mají uzavřené profily, jeden medik s otevřeným profilem. Dnes je tu už 11 tisíc registrovaných uživatelů, takže ze statistiky si můžeš dovodit podíly jednotlivých povolání. Ale i lékaři jsou jen obyčejní lidé, ovšem sem chodí za běžnými dotazy, profesionální diagnózy stejně nejdou přes net a případné chybné rady způsobivší škodu, by i tady byly dokonce žalovatelné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
johana 56

Jsem po úrazu,na doporučení kamarádky jsem začala navštěvovat stránky lékaři online.Opravdu Vám tam odpovědí a poradí odborníci.

před 4561 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek