Pajus89

Je tu nějaký geolog??

Mám jít na zkoušku z všeobecné geologie a neleze mi to do hlavy…nechápu, co na tom může někoho bavit tak, že si to zvolí za povolání :D

Nejlepší odpověď
www

Tak pokud vidíš šutr jako šutr, tak se ti nedivím 😁
Stačí se ale podívat líp a najednou je každej jinej, barvou, strukturou, lomem světla, vahou atd. A pokud se začneš zabývat myšlenkou jak a proč vzniknul, jak je asi starý, co je to tam za otisk.., už začíná detektivka 😉
A to jsem se nezmínil o převeliké kráse krystalů ! Jó, geolog nejsem 😉

Další odpovědi
Děda Louda

Tvůj nezájem a z něj vyplývající nepochopení naprosto nesouvisí s předmětem zkoušky.