Zlatý

Je tu mezi námi nějaký aktivní sportovec? myslím, tím pravidelně, aspoň 1*týdně. Který sport?

Doplňuji:
Po přečtení všech odp.jsem si řekla, že se polepším. Posledních pár let jsem to se sportem moc nepřeháněla :-(.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ne, že bych byla nějaký supr sporotovec, ale snažím se každé ráno, po probuzení, běhat. Večer chvíli cvičím. Občas si zajezdím na kole, teď jsem vyndala kolečkové brusle. V létě si ráda zahraji s přáteli volejbal, basketbal, fotbal apod. ;-)

Další odpovědi:

plavu 2xtýdně

Bronzový

Jezdím na kole 2x denně hodinku po rovince.V létě i plavu.

Bronzový

Během školního roku hraju 2-4krát týdně frisbee. Příští školní rok k tomu chci připojit zumbu aspoň 1-2krát týdně a jednu sezńu si zkusit břišní tance :)

Zlatý

ak je chôdza do práce v dĺžke 5km 2xdenne za každého počasia (peši, nie dopravou), v práci behanie po schodoch, dvíhanie bremien, práca aj vo výškach,... tak som aktívna športovkyňa.

Zlatý

Já Rehu chodím 2 krát týdně u nás na večerní plavání a každý den 30 minut jezdím na kole.

ja jsem celej zivot sportovec :)
sportem ziju uz skoro 20 let a vim ze budu dal dokat to pujde :)
sport jaky?
vetsinou se zameruju na bojove sporty jako je: karate, aikido a kulturistika me tez bavi, patri mezi to i atletika, gymnastika, micove hry a kolo. sport je dobrym lekem na vse teda skoro :d

Bronzový

Neříkám, že jsem sportovec, ale něco pro sebe dělámm..
--
Pondělí, středa, pátek, neděle - Posilovna
Úterý, čtvrtek, sobota - Bazén cca 200m
1x měsíčně squash..:)

Bronzový

Já jezdím dvakrát týdně na koni. Jinak mám ráda jízdu na kole, kolečkové brusle, občas si jdu zaběhat. Od září mi začíná Kung - fu, tak jsem zvědavá, jak mi to půjde. :-)

Diskuze k otázce

Zlatý

ReHu

> led - smekám :-)

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 100
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.