ReHu

Je tu mezi námi nějaký aktivní sportovec? myslím, tím pravidelně, aspoň 1*týdně. Který sport?

Doplňuji:
Po přečtení všech odp.jsem si řekla, že se polepším. Posledních pár let jsem to se sportem moc nepřeháněla ☹.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Ne, že bych byla nějaký supr sporotovec, ale snažím se každé ráno, po probuzení, běhat. Večer chvíli cvičím. Občas si zajezdím na kole, teď jsem vyndala kolečkové brusle. V létě si ráda zahraji s přáteli volejbal, basketbal, fotbal apod. 😉

Další odpovědi
anonym

plavu 2×týdně

gnr54

Jezdím na kole 2× denně hodinku po rovince.V létě i plavu.

Bunnik

Během školního roku hraju 2–4krát týdně frisbee. Příští školní rok k tomu chci připojit zumbu aspoň 1–2krát týdně a jednu sezńu si zkusit břišní tance :)

led

ak je chôdza do práce v dĺžke 5km 2×denne za každého počasia (peši, nie dopravou), v práci behanie po schodoch, dvíhanie bremien, práca aj vo výškach,… tak som aktívna športovkyňa.

panenka

Já Rehu chodím 2 krát týdně u nás na večerní plavání a každý den 30 minut jezdím na kole.

Rada.012

ja jsem celej zivot sportovec :)
sportem ziju uz skoro 20 let a vim ze budu dal dokat to pujde :)
sport jaky?
vetsinou se zameruju na bojove sporty jako je: karate, aikido a kulturistika me tez bavi, patri mezi to i atletika, gymnastika, micove hry a kolo. sport je dobrym lekem na vse teda skoro :d

SinceX

Neříkám, že jsem sportovec, ale něco pro sebe dělámm..

Pondělí, středa, pátek, neděle – Posilovna
Úterý, čtvrtek, sobota – Bazén cca 200m
1× měsíčně squash..:)

VampGirl

Já jezdím dvakrát týdně na koni. Jinak mám ráda jízdu na kole, kolečkové brusle, občas si jdu zaběhat. Od září mi začíná Kung – fu, tak jsem zvědavá, jak mi to půjde. 🙂

ReHu

led – smekám 🙂