briketka10

Je tu mezi náma škodná nezdá se Vám a maže a maže, jak lítá saň ??

již dvě otázky dnes a jednu včera mi
sežrala mrcha nenažraná co sežere příště..

Nejlepší odpověď
Sůwa

Taky na to koukám, jak mi lítají body. Aspoň jsou k něčemu dobré…

Další odpovědi
anonym

Tak to jsem kupodivu už zjistil i já, proto že mi byla smazána odpověď, která se týkala Dr.Axla. Nedá mi to,abych jej nepodezíral, ale v nějaké jeho odpovědi přísahal, že už nějaký čas nesmazal žádnou otázku nebo odpověď. Že by byl mimo mazání ?!
Doplňuji:
Teda, už se mi vrátila !

briketka10

myslíš, že to smazal ten co se zapřísahal,
že nee jo, no já nevím, protože to by mě
pěkně namíchlo..a na štědrý den a svátky
vždyť to je přeci hrozná ubohost !!

Drap

Nic si z blbce nedělej. Včera mu někdo smazal otázku i s vloženým odkazem. Zřejmě byla neslučitelná s kodexem. /Že by ji smazal sám, při jeho ješitnosti, nepředpokládám/ Takže teď jich musí smazat aspoň dvacet, aby se mu dušička zhojila.

anonym

Bane, on nam ale taky prisahal, ze v listopadu odleti do teplych krajin ! a byl tu denne .. pak se sice nejak vymlouval, ze z toho seslo .. , no, ale verte pak v budoucnosti … :) -iv-