Avatar uživatele
anonym

Je tu jeste nekdo tak " bl… " jako ja a naleti jeste v dnesni dobe reklame ? -iv-

Reklama : Mlada krasna slecna ( tak tu bych stejne nejradsi odstrelila , ale tu nebudu ted resit ) . 🙂 Jednou rukou ladne vytira skoro na sucho dlazbu parnim vysavacem. !
Pokracovani : Blba -iv- koupi vysavac , zapne , mokre fleky jako kr … , voda snad studena , tezky je to take jako kr … taham to obema rukama … no , jak zni moje heslo. ? Na svete jsou jeste horsi veci. ! 🙂 -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Kerberus, dědapetr, anonym, casey před 4644 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

skusila jste přečíst návod?

(já osobně vím, že je to někdy poslední možnost, jak něco zprovoznit)

možná ta reklama nelhala.

;)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Doporučuji jedinou exkurzi při natáčení reklam.
Rázem zjistíte, že nic není jak se tváří, že triky a digitální možnosti dělají zázraky a doživotně se vyléčíte z naivity božího telátka.
Já jsem již prozřel, takže jsem imunní a vybírám podle seriózních testů korektních a nezávislých orgánů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Z toho si nic nedělejte,jak píšete jsou i horší věci na světě…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Nic si s toho nedělej.Chybami se člověk učí,ale někdy to stojí i peníze.Také je přísloví nevěř všemu co vidíš.A u reklam zvlášť.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Pokud si myslíte, že je ta reklama klamavá, tak zboží vraťte, určitě nestálo pár korun..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

lidi se dělí v podstatě na dvě skupiny. První ta naletěla reklamě a ta druhá to zapírá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džuls

Moja babka si takto cez reklamu kúpila taký vak na odkladanie topánok. Vybalila ho a chcela ho otvoriť, no celý zips jej zostal v ruke… 😁 Celkovo, všetky tieto ,,špičkové" výrobky sú , s prepáčením , na hovno 🙂 Treba to šmariť do koša a zabudnúť. A hlavne- poučiť sa 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
baghira

Jestli to není jak v tom vtipu – do Mountfieldu přijde nasranej chlap, že koupil pilu Husquarna a že je to drek, protože s ní pořeže mnohem míň dřeva než svojí starou ruční pilkou. Prodavač zakroutí hlavou, prohlídne pilu, nastartuje – a chlápek se diví „co to tu tak vrčí??“

před 4644 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

I to je u me mozne. 🙂

před 4644 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Cetlaaaaa !! Grrrrrrr ! ☹ -iv-

před 4644 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

tak požádejte prodejce, ať vám sežene tu slečnu a pěkně ji vyhubujte.

před 4644 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ary – videt tu slecnu " na zivo " , tak to me omejou jeste vice , nez z toho vysavace !!

před 4644 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek