Je tu jeste nekdo tak " bl… " jako ja a naleti jeste v dnesni dobe reklame ? -iv-

Reklama : Mlada krasna slecna ( tak tu bych stejne nejradsi odstrelila , ale tu nebudu ted resit ) . 🙂 Jednou rukou ladne vytira skoro na sucho dlazbu parnim vysavacem. !
Pokracovani : Blba -iv- koupi vysavac , zapne , mokre fleky jako kr … , voda snad studena , tezky je to take jako kr … taham to obema rukama … no , jak zni moje heslo. ? Na svete jsou jeste horsi veci. ! 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
arygnoc

skusila jste přečíst návod?

(já osobně vím, že je to někdy poslední možnost, jak něco zprovoznit)

možná ta reklama nelhala.

;)

Další odpovědi
anonym

Doporučuji jedinou exkurzi při natáčení reklam.
Rázem zjistíte, že nic není jak se tváří, že triky a digitální možnosti dělají zázraky a doživotně se vyléčíte z naivity božího telátka.
Já jsem již prozřel, takže jsem imunní a vybírám podle seriózních testů korektních a nezávislých orgánů.

iceT

Z toho si nic nedělejte,jak píšete jsou i horší věci na světě…

dědapetr

Nic si s toho nedělej.Chybami se člověk učí,ale někdy to stojí i peníze.Také je přísloví nevěř všemu co vidíš.A u reklam zvlášť.

Džanička

Pokud si myslíte, že je ta reklama klamavá, tak zboží vraťte, určitě nestálo pár korun..

Drap

lidi se dělí v podstatě na dvě skupiny. První ta naletěla reklamě a ta druhá to zapírá.

Džuls

Moja babka si takto cez reklamu kúpila taký vak na odkladanie topánok. Vybalila ho a chcela ho otvoriť, no celý zips jej zostal v ruke… 😁 Celkovo, všetky tieto ,,špičkové" výrobky sú , s prepáčením , na hovno 🙂 Treba to šmariť do koša a zabudnúť. A hlavne- poučiť sa 🙂

baghira

Jestli to není jak v tom vtipu – do Mountfieldu přijde nasranej chlap, že koupil pilu Husquarna a že je to drek, protože s ní pořeže mnohem míň dřeva než svojí starou ruční pilkou. Prodavač zakroutí hlavou, prohlídne pilu, nastartuje – a chlápek se diví „co to tu tak vrčí??“

anonym

I to je u me mozne. 🙂

anonym

Cetlaaaaa !! Grrrrrrr ! ☹ -iv-

arygnoc

tak požádejte prodejce, ať vám sežene tu slečnu a pěkně ji vyhubujte.

anonym

Ary – videt tu slecnu " na zivo " , tak to me omejou jeste vice , nez z toho vysavace !!