Je tu jeste nekdo tak " bl... " jako ja a naleti jeste v dnesni dobe reklame ? -iv-

Reklama : Mlada krasna slecna ( tak tu bych stejne nejradsi odstrelila , ale tu nebudu ted resit ) . :-) Jednou rukou ladne vytira skoro na sucho dlazbu parnim vysavacem. !
Pokracovani : Blba -iv- koupi vysavac , zapne , mokre fleky jako kr ... , voda snad studena , tezky je to take jako kr ... taham to obema rukama .... no , jak zni moje heslo. ? Na svete jsou jeste horsi veci. ! :-) -iv-

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

skusila jste přečíst návod?

(já osobně vím, že je to někdy poslední možnost, jak něco zprovoznit)

možná ta reklama nelhala.

;)

Další odpovědi:

Doporučuji jedinou exkurzi při natáčení reklam.
Rázem zjistíte, že nic není jak se tváří, že triky a digitální možnosti dělají zázraky a doživotně se vyléčíte z naivity božího telátka.
Já jsem již prozřel, takže jsem imunní a vybírám podle seriózních testů korektních a nezávislých orgánů.

Zlatý

Z toho si nic nedělejte,jak píšete jsou i horší věci na světě....

Zlatý

Nic si s toho nedělej.Chybami se člověk učí,ale někdy to stojí i peníze.Také je přísloví nevěř všemu co vidíš.A u reklam zvlášť.

Bronzový

Pokud si myslíte, že je ta reklama klamavá, tak zboží vraťte, určitě nestálo pár korun..

Zlatý

lidi se dělí v podstatě na dvě skupiny. První ta naletěla reklamě a ta druhá to zapírá.

Pokročilý

Moja babka si takto cez reklamu kúpila taký vak na odkladanie topánok. Vybalila ho a chcela ho otvoriť, no celý zips jej zostal v ruke.... :-D Celkovo, všetky tieto ,,špičkové" výrobky sú , s prepáčením , na hovno :-) Treba to šmariť do koša a zabudnúť. A hlavne- poučiť sa :-)

Diskuze k otázce

Zlatý

baghira

Jestli to není jak v tom vtipu - do Mountfieldu přijde nasranej chlap, že koupil pilu Husquarna a že je to drek, protože s ní pořeže mnohem míň dřeva než svojí starou ruční pilkou. Prodavač zakroutí hlavou, prohlídne pilu, nastartuje - a chlápek se diví "co to tu tak vrčí??"

anonym

I to je u me mozne. :-))

anonym

Cetlaaaaa !! Grrrrrrr ! :-( -iv-

Zlatý

arygnoc

tak požádejte prodejce, ať vám sežene tu slečnu a pěkně ji vyhubujte.

anonym

Ary - videt tu slecnu " na zivo " , tak to me omejou jeste vice , nez z toho vysavace !!

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 927
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.