Je tu ještě někdo, kdo obdržel zprávu od „Naše země (varovai@nase-zeme.com)“ ?

Předmět zprávy:Uprchlíci ničí detenční zařízení…
Prý, jestli přispěji několika Bitcoiny !

Nejlepší odpověď
gecco

Ne…
Asi ´vědí´, že bitcoiny nemám…
😉

Další odpovědi
anonym

Ne…
Asi ´vědí´, že bitcoiny nemám…

anonym

Ne…
Asi ´vědí´, že bitcoiny nemám…

anonym

A co tedˇ uděláš Jugare? Opalcuješ si odpověď?

anonym

Já nejsem www. co se palcuje sám,já tu mám pouze jeden nick,tak že se palcovat nemohu a ani by mě to nenapadlo.
To snad je lehčí povahy.

gecco

Fakt je to ´pýýýp´…
;-DDD
___
Nebudu to psát přesně, nebo zase ´někdo´ požádá o smazání Diskuse…
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muzu-sazet-pres-internet-kdyz-mi-nebylo-18-let
;-DDD

anonym

gecco :
Okamžité odstraňování diskusních příspěvků uživateli neplánujeme, v podstatě by pak nebylo možné diskutovat, když by se někteří okamžitě mazali.

Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný den.

gecco

No jo – v tomto s ´Odpověďmi´ souhlasím…
___
A pak zmizne Diskuse celá (viz link)…
Asi ´zaplakal´…
😉

anonym

… a s čím souhlasíš s Odpovědmi, s přáním hezkého dne ? 😁

gecco

😉 ___ S tím, že kdyby diskutující mohli rovnou mazat diskusní příspěvky, diskuse by byla k ničemu… 😉

anonym

🙂, já vím, ne?!