bolak

Je tu chlap s náušnicí?

Nebo někdo kdo má piercing? Chci se zeptat, co vás k tomu vedlo, si to napíchnout do těla, z jakýho důvodu ste se nechali takhle ozdobit?

Nejlepší odpověď
Rocker

Kroužek v uchu nosím už asi od 14,začal jsem tenkrát poslouchat metal a k tomu tak nějak patřily dlouhý vlasy a náušnice v levým uchu.Dlouhý vlasy už nemám,ale náušnice mi zůstala:-)

bolak

Rocker: A z jakýho důvodu si ji necháváš? Mám příbuznýho, kterej si strkal do ucha gumu a pak si ji nějak zapoměl vytáhnout, vona mu tam zarostla a museli mu ji vyndavat až na chirurgii, ale to asi nebude tenhle případ.