je tu apríl

Tak co,už se vám podařilo někoho dneska nachytat,jak?
Doplňuji:
super,mě zatím nic nenapadlo

Nejlepší odpověď
quentos

ano, skvěle, sežrala mi to i s navijákem. Psal jsem mail mamince do práce, že jsem šel pro pivo, cestou se stavil v tiskárně a jelikož jsem z tamější prodavačky mimo (což je fakt), šel jsem jak zmámený domů, neopatrně majznul s flaškama, jedna se rozbila a teď je všude po bytě smrad ;{DD vymyslel jsem to geniálně, to se musí nechat – prostě něco, ci by se i MOHLO stát. Takže máma chodila po pracovišti jak lev v kleci, nadávala a kolegyně z ní měly srandu… než mě měla sílu zavolat a já na to apríííl… ;{DD

Další odpovědi
BEAES

Zatím ne, čekám na vhodnou oběť.

panenka

Ano podařilo se mi ráno nachytat manžela.Když ležel řekla jsem mu že někdo zvoní on vstal šel ke dveřím,a když zjistil že tam nikdo není řekla jsem mu APRIL.A ted se manžel snaží nachytat zase mě zatím se mu to ale nedaří.

ten který je

Dnes mi šéf oznámil že budu muset jít o Velikonocích do práce.Já myslel že je to apríl a ejhle ona je to realita. ☹

anonym

tak vy jste první,protože já ani nevěděl,že je dnes 1.dubna,tak to se tedy povedlo.

anonym

Donesla jsem sestre maso a ze je to bobr.Cela vyjukana mi volala co to fakt je a jak se to upravuje.Tak jsem se smichem odpovedela ze,je to nutrie a ze si pochutna.Nedoslo ji ze je 1.aprila.

Tombik

Mně zatím jen mamku tím, že jsem předstíral apendix :D.

faktor82

Zatím kolgeu v práci, ale hned po příchodu do práce. :)

Michal

Už tuhle hru nehraju,je to možná škoda.