Avatar uživatele
anonym

je tu apríl

Tak co,už se vám podařilo někoho dneska nachytat,jak?
Doplňuji:
super,mě zatím nic nenapadlo

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, anonym, rynek878 před 5132 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

ano, skvěle, sežrala mi to i s navijákem. Psal jsem mail mamince do práce, že jsem šel pro pivo, cestou se stavil v tiskárně a jelikož jsem z tamější prodavačky mimo (což je fakt), šel jsem jak zmámený domů, neopatrně majznul s flaškama, jedna se rozbila a teď je všude po bytě smrad ;{DD vymyslel jsem to geniálně, to se musí nechat – prostě něco, ci by se i MOHLO stát. Takže máma chodila po pracovišti jak lev v kleci, nadávala a kolegyně z ní měly srandu… než mě měla sílu zavolat a já na to apríííl… ;{DD

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Zatím ne, čekám na vhodnou oběť.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Ano podařilo se mi ráno nachytat manžela.Když ležel řekla jsem mu že někdo zvoní on vstal šel ke dveřím,a když zjistil že tam nikdo není řekla jsem mu APRIL.A ted se manžel snaží nachytat zase mě zatím se mu to ale nedaří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Dnes mi šéf oznámil že budu muset jít o Velikonocích do práce.Já myslel že je to apríl a ejhle ona je to realita. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

tak vy jste první,protože já ani nevěděl,že je dnes 1.dubna,tak to se tedy povedlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Donesla jsem sestre maso a ze je to bobr.Cela vyjukana mi volala co to fakt je a jak se to upravuje.Tak jsem se smichem odpovedela ze,je to nutrie a ze si pochutna.Nedoslo ji ze je 1.aprila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tombik

Mně zatím jen mamku tím, že jsem předstíral apendix :D.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
faktor82

Zatím kolgeu v práci, ale hned po příchodu do práce. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Už tuhle hru nehraju,je to možná škoda.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek