Lumpy

Je TS(Team Speak) spolehlivé???

Tím myslím jako jestli není zavirovaný atd.

Odpovědi
dkk

Používal jsem TS pro online hraní her zhruba 4 roky, a nikdy jsem s tím neměl problém, takže za sebe můžu 100% říci, že je to spolehlivé i důvěryhodné.

marcelkacz

Ano TS už nějakou dobu používám, je skkvělé a spolehlivé.Hodí se kd orozumívání nejčastěji u online her. Ovládání je jednoduché, sice v angličtině, ale určitě to pochopíš. Pokud ho chceš stáhni si TS3 je to nejnovější-nejlepší verze.

anonym

Zavirovane může byt cokoliv .. klidně vám pošlu zavirovanou kalkulačku a poznámkový blok … stahujte software vždy z oficiální domovské stránky Nebo treba ze slunecnice.cz , stahuj.cz , atp – tam je to bezpečné