dj.david1234

Je trestné uskutečnit sraz na parkovišti mimo město?

Chceme uskutečnit večerní cyklo sraz – jízda na jízdních kolech večer. Mělo by to být mimo město (cca 1–2km za městem) nevíme zatím kolik lidí by se přidalo. Nejsme žádna organizace, pouze lidi, kteří si rádi vyjedou na kole :) Nechceme však, aby byl z toho nějaký problém.
Asi by mělo být jedno, jestli jsem na výletě sám nebo nás jede víc ale, ,,co kdyby´´ 🙂 Můžete mi s tím někdo poradit prosím? 🙂 Je to trestné popřípadě jak to udělat aby to trestné nebylo? 🙂 děkuji
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi 🙂
Tohle parkoviště je na 99% nevyužité – je to parkoviště před sportovním areálem a sem řidiči s auty většinou jen zabloudí 🙂 A nebo se na tomto parkovišti jednou za rok uskuteční akce města…

Děkuji!

Nejlepší odpověď
Funna

a co by na tom mělo být trestného?… v klidu si sraz uspořádej…

Další odpovědi
anonym

Nejste organizace, takže odpadá povinnost žádat o povolení příslušný úřad. Pokud na parkovišti nenarušíte provoz a nebude řidičům zabírat tolik místa, abyste jim zabránili zde parkovat, tak určitě nic nehrozí. Jako cyklisté jste také účastníky silničního provozu a i pro Vás jsou taková parkoviště určena.

honza19hk

proč by to bylo trestné,taky pořádám cykloakce a nikdy mě nikdo neřekl že tady stát nesmím.
Parkoviště je parkoviště a je uplně jedno jestli tam stojíš s autem nebo s kolem,zvláš´t když je prázdné.

V kterém městě to pořádáš?

dj.david1234

honza19hk – V Aši 🙂