Pokročilý

Je trestné uskutečnit sraz na parkovišti mimo město?

Chceme uskutečnit večerní cyklo sraz - jízda na jízdních kolech večer. Mělo by to být mimo město (cca 1-2km za městem) nevíme zatím kolik lidí by se přidalo. Nejsme žádna organizace, pouze lidi, kteří si rádi vyjedou na kole :) Nechceme však, aby byl z toho nějaký problém.
Asi by mělo být jedno, jestli jsem na výletě sám nebo nás jede víc ale, ,,co kdyby´´ :-) Můžete mi s tím někdo poradit prosím? :-) Je to trestné popřípadě jak to udělat aby to trestné nebylo? :-) děkuji
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi :-)
Tohle parkoviště je na 99% nevyužité - je to parkoviště před sportovním areálem a sem řidiči s auty většinou jen zabloudí :-) A nebo se na tomto parkovišti jednou za rok uskuteční akce města...

Děkuji!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

a co by na tom mělo být trestného?... v klidu si sraz uspořádej...

Další odpovědi:

Nejste organizace, takže odpadá povinnost žádat o povolení příslušný úřad. Pokud na parkovišti nenarušíte provoz a nebude řidičům zabírat tolik místa, abyste jim zabránili zde parkovat, tak určitě nic nehrozí. Jako cyklisté jste také účastníky silničního provozu a i pro Vás jsou taková parkoviště určena.

Stříbrný

proč by to bylo trestné,taky pořádám cykloakce a nikdy mě nikdo neřekl že tady stát nesmím.
Parkoviště je parkoviště a je uplně jedno jestli tam stojíš s autem nebo s kolem,zvláš´t když je prázdné.

V kterém městě to pořádáš?

Diskuze k otázce

Pokročilý

dj.david1234

honza19hk - V Aši :-)

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.