Avatar uživatele
dj.david1234

Je trestné uskutečnit sraz na parkovišti mimo město?

Chceme uskutečnit večerní cyklo sraz – jízda na jízdních kolech večer. Mělo by to být mimo město (cca 1–2km za městem) nevíme zatím kolik lidí by se přidalo. Nejsme žádna organizace, pouze lidi, kteří si rádi vyjedou na kole :) Nechceme však, aby byl z toho nějaký problém.
Asi by mělo být jedno, jestli jsem na výletě sám nebo nás jede víc ale, ,,co kdyby´´ 🙂 Můžete mi s tím někdo poradit prosím? 🙂 Je to trestné popřípadě jak to udělat aby to trestné nebylo? 🙂 děkuji
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi 🙂
Tohle parkoviště je na 99% nevyužité – je to parkoviště před sportovním areálem a sem řidiči s auty většinou jen zabloudí 🙂 A nebo se na tomto parkovišti jednou za rok uskuteční akce města…

Děkuji!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4006 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

a co by na tom mělo být trestného?… v klidu si sraz uspořádej…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nejste organizace, takže odpadá povinnost žádat o povolení příslušný úřad. Pokud na parkovišti nenarušíte provoz a nebude řidičům zabírat tolik místa, abyste jim zabránili zde parkovat, tak určitě nic nehrozí. Jako cyklisté jste také účastníky silničního provozu a i pro Vás jsou taková parkoviště určena.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit


Avatar uživatele
honza19hk

proč by to bylo trestné,taky pořádám cykloakce a nikdy mě nikdo neřekl že tady stát nesmím.
Parkoviště je parkoviště a je uplně jedno jestli tam stojíš s autem nebo s kolem,zvláš´t když je prázdné.

V kterém městě to pořádáš?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dj.david1234

honza19hk – V Aši 🙂

před 4001 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek