JájsemRaibek

Je trestné, pokud někomu vyliji na hlavu kyselinu?

Zajímalo by mě, zda je to trestné. Mně se totiž líbí dívky co mají rozpuštěné vlasy.

Nejlepší odpověď
gecco

;-DD

Záleží na míře agresivity kyseliny a rozpustnosti (rozpustilosti) dívky…
Můžeš dostat pár facek – i pár let…

Další odpovědi
staropes

Některé kyseliny jsou dokonce pro růst a kvalitu vlasů prospěšné. Takže, chcete-li investovat a dívka souhlasí, proč ne.

Danielson

Je trestné že někoho zmlátím do bezvědomí? Ano je. Na vaši otázku si odpovězte stejně.

jstastny

Záleží na tom, co je to za kyselinu. Pokud je to žíravina, tak je to zcela regulérní ublížení na zdraví a můžeš za to jít sedět. Pokud je to třeba kuchyňský ocet, tak to sice asi trestné není, ale stejně bych to nedoporučoval…