petra15

Je treba si lasku stale dokazovat ?

Darky ?
Ja nic mit nemusim a nic nepotrebuju, ale on ?
Chtela bych mu udelat radost…

Nejlepší odpověď
marci1

No vidíš a přesně tím, že mu chceš udělat radost, dáváš najevo svou lásku. Nemusí to být jen dárky, stačí pohlazení, pusa, nebo říct „Mám Tě ráda“. 🙂

Další odpovědi
WeeBear

Je to relativní, nemůžu mluvit za všechny, ale jsem ztotožněna s lidmi v mém okolí toho názoru, že dárky nejsou až tak důležité, důležité je dělat si radost průběžně. Někdy stačí společné trávení času pro radost, ale nejde přeci stále jen sedět na zadku. Jindy je fajn udělat si společný výlet, i kdyby se mělo jednat jen o „fádní“ zoo. U některých příležitostí se dárek čeká (narozeniny, Vánoce) – ale vše je na vzájemné dohodě, ono to až tak kvantitizovat nejde. Musíš vědět, co chce on, nejde o naše názory. Můžeme být úplně na jiné vlně, než tvůj milý.

da ny

Dárky ne, ale činy :D
Oboustranně pěstovat, udržovat, hýčkat :)

anonym

Je to individuální – obecně to nelze říct – ale co jej namísto dárku pohladit, přitulit se?
😉

Drap

Dárek lásku nedokazuje. Je spousta věcí které lze udělat a dokázat tím lásku, ale věř, že dárkem nahradit nejdou.

cz

Není potřeba lásku dokazovat. Prostě nějak fungujeme. Někdo dostal byt, že, tak šup do nového i když tam není zapojena elektřina. Někdo mohl zůstat u mě doma. Teď žijeme každý ve svém bytě – není to blbost? Tak nemám potřebu dokazovat přes mobil a jiné spamování to stejné, když každý z nás má jinou náladu. Dárek k Valentýnu stačí bonboniéra. Jestli mám chuť na víno nebo pivo, vím kde je obchod a vím co koupit. Žádný dárek nemůže srovnat pocit že už tady u mě někdo není. Jestli se máte opravdu rádi, o žádných určených svátkách nehovořte. A podobných nesmyslech. I pálivá francouzská hořčice mi může udělat radost. Nerad se šklebím při rozbalování nesmyslů.

zjentek

říkají, že prej nejsem romantik, ale já si naopak myslím, že v tomhle věku ho nejvíc potěšíš, když mu tu lásku zbaštíš :o
Doplňuji:
..papat bílou lásku ..jste bílí, né?

Boy 13

Já si myslím, že by člověk měl vědět, jestli toho druhého miluje a néé mu pořád něco zbytečně dokazovat, když třeba ty osoby k sobě nic necítí.

huxa

Mě osobně stačí vedle sebe cítit danou osobu a jaksi z ní cítit lásku, což je mnohdy neuskutečnitelné, většinou z ostatních cítím jen hněv, různé sekty by to popsali jako „negativní energie“.

Radost mu určitě uděláš například dva dny po Valentýnu, kdy, pokud na Valentýn nic nebude, bude posmutnělý a to každému téměř cokoliv od blízké osoby pomůže ;)

Eva 38

lásku dokazovat ano, ale dárky jsou pro zamilované naprosto zbytečné, zlatá chemie 🙂

petra15

cz
mluvis mi z duse…„o zadnych urcenych svatcich nehovorte“, pochopila jsem to az moc dobre, a dekuji za inspiraci, zadam to asi jako otazku, je to zajimave tema

petra15

tak ted jste mne opravdu dojali…superro­manticke odpovedi…,takze sednout si ke krbu…s salkem himalajskeho ayurveda-caje…a tak dale?

arygnoc

dokazovať určite nie.
ale prejavovať, to áno.
stále.

láska nie je o daroch, samotná láska, partner je dar.

petra15

dakujem a zdravim do Presporka…:)

arygnoc

tam budem až v lete, skúr na jeseň, teraz som v británii a pozerám na bbc, ako česi dostávajú v hokeji na frak.

nj, ľad sa šmýka, hokejky sú krivé, puk guľatý a gumený, čo čakáme.