Avatar uživatele
ZIU 682

Je třeba se bát obchodníků s bílým masem?

Bojíte se toho, že vás unesou obchodníci s lidmi a prodají vás do bordelu na západě? Nebo že unesou vaše ženy, dcery, dívky? Oni je unesou jen tak, protože z toho mají zisk.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 3095 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Nebojím se, že by unesli mě. Mě jen tak někdo neunese. Co se ženských týče, mám za to, že unášejí spíše sociálně a intelektuálně slabší ženy, nebo ženy dobrodružných povah, které snadněji skočí na nějaký lep. Třeba „bezva práce v Itálii“.
Myslím, že obchodníci s bílým masem nejezdí po ulicích a nekradou kolemjdoucí počestné bílé maso, ale spíše lákají pomocí různých lstí (inzerátů, slibů apod.) ženy, které jim na to skočí. Např. cizinky, které nemají jinou možnost slušného výdělku, ženy dobrodružné, které by chtěly třeba dělat modelky, nebo provozovat lepší prostituci, ženy hloupé, které se nechají opít rohlíkem, ženy nekvalifikované, které jdou za vidinou snadných peněz, dále ženy drogově závislé, které udělají doslova cokoli.
Nic z toho moje žena není, tudíž se o ni nebojím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nebojím. Myslím, že takový obchodník, který by chtěl unést mě nebo mou ženu v tomto věku, by musel být slepý a k tomu ještě debil.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Né, takový maso by nechtěli.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Za určitých okolností ano už proto, že může mít pravdu přísloví: „kdo s čím zachází tím také schází“.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Takže cikánky mají bílé maso?:DDD
To ony jen říkají, že byly uneseny, aby zase něco dostaly na nějakém odškodném.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Oni ( vládnoucí politici ČR) nás neprodali, ale darovali tomu největšímu bordelu na západě, do Evropské unie.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek