iceT

Je treba pridavat olej do vody pri vareni testovin?

Nekde jsem se docetla,ze to nutne neni,ze olej stejne plave.A ze je lepsi promichat jiz uvarene testoviny s olejem.

Nejlepší odpověď
hanjimka

Není to nutné je to jen doporučení.Dělám to tak že uvařené a scezené těstoviny promíchám s trochou oleje.

Další odpovědi
ReHu

Také si to tak myslím. Promíchávám těstoviny s olejem až po uvaření.

mojitek

jakmile voda zacne varit,pridate lzici oleje a vhodite testoviny,zamicha­te.Pak jen varite a scedite je.Testoviny se nelepi

hanulka11

olej při vaření těstoviny obalí a pak když je scedíte a podáváte s omáčkou ,nepochutnáte si protože těstoviny nepřijmou chuť omáčky /olej jim to nedovolí/ je lepší těstoviny slít, pokapat lehce olejem a hned podávat. A nikdy neproplachovat vodou!!!