pn65

Je třeba opis rozsudku?

Vymahačská společnost mi poslala upomínku před exekucí, ale problém je ten, že rozsudek jsem nevyděl a ona mi ho prý nemůže poslat meilem, řekla, že si musím požádat na soudu.
Bez tohoto rozsudku si nemohu zjistit spisovou značku k případu který se stal před 7 lety a ověřit si určitou platbu, co bych měl udělat? poraďte.

Měla by mi ho vystavit podle zákona, nebo mám jít k tomu soudu?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

To je totálně zmatená otázka, pokud chceš solidní odpovědi, tak se musíš vyjádřit přesně, na toto odpovědět nejde.

Není mi jasné jaký roztsudek? Proč si nemůžeš zjistit spisovou značku? Pokud víš jaký soud to soudil, tak ti to tam dohledají podle tvého jména. Za poplatek ti to i ofotí, jako účastník soudního říení máš právo doo spisu nahlížet a pořizovat si kopie.

Další odpovědi
Drap

Exekutorská firma takovou povinnost nemá. I když už je to staré několik let, tak rozsudek soudem musel být zaslán. Jinak nezbývá, než se znovu obrátit na soud.

Front

Soud vítězí.