Vlosa_xD

Je třeba k upgrade na win10 z win8.1 připojení k internetu?

Upgrade na win10

Odpovědi
Zbynas

Ano, stáhne se 3GB soubor, který ovšem pak nemusíš instalovat, můžeš si ho nainstalovat třeba za deset let, už bude obsahovat platnou full licenci na stejnou verzi, jako máš na 8.1.

Podmínkou dostat Win10 zdarma je stáhnout ten balíček do roka. Poté bude za plnou palbu, ale když ho do roka stáhneš, už za to nikdy platit nebudeš.

cochee

No pokud vím, tak se nosič s instalačkou neprodává. Takže si musíš instalaci stáhnout, ať už ten přípravný balíček přes update, anebo přímo iso obraz DVD nosiče. A stáhnout znamená, že potřebuješ internet.