Matty.98

Je třeba do Chorvatska pas nebo stačí občanka?

Doplňuji:
Děkuji za odpovědi 🙂

Odpovědi
Děda Louda

Postačí OP. Pas platí taky.

hanulka11

dcera jezdí na OP

SajmonModer

Já jezdím s průkazkou do knihovny, minule jsem měl už na mále, snad mi to tento rok ještě vyjde.

stana73

Stačí občanka,nevím jak v Chorvatsku,ale někde vyžadují i pas.Ne třeba na hranicích,ale v hotelu,nebo autopůjčovně.Přece jen občanky se můžou falšovat a někdy ani místní nevědí,jak vypadá,ale pas je mezinárodní.Já bych brala oboje-nevíš,co se může stát.