Skeptik

Je trávení několika hodin prohlížením sebe u zrcadla duševní porucha?

A to i u ženy?

Nejlepší odpověď
beer

Podle mne je to zvlášť u chlapů minimálně „úlet“, a klidně i psychická porucha ))

Další odpovědi
Pájo

Nevím, jestli duševní porucha, ale v pořádku to jistě není.

Lorrien

Může se jednat o narcismus, ale přesně se to určit nedá ⇒ málo informací… ;)

Damiana

Ale není, pokud pak dotyčná nenechá odstranit nějakou hezčí Sněhurku…:-)
Povídá si se sebou v zrcadle? Zanedbává nějaké své povinnosti? Jen sedí a kouká? Brečí u toho?
Jestli se jen čančá, tak na tom není zas nic tak převratného. Když má na to čas, a pak je spokojena s výsledkem a má dobrou náladu, tak ať se šlechtí, je to trochu víc marnivá ženská, ale na odvoz to není. Alespoň jí to bude slušet, ne?Narcismus – to je zhoubná sebeláska, spojená s arogancí a zlobou vůči ostatním (viz odkaz).http://cs­.wikipedia.or­g/wiki/Narcis­mus
Záleží také na věku. Puberťačku od zrcadla jen tak neodeženeš, to ani nezkoušej. Dospělá žena asi není dostatečně „vytížená“ (v jakémkoli směru:-D) a možná zkoumá nejen svou krásu, ale i nedostatky – to je taky to věčné srovnávání se s umělým světem krásy, lidem předkládané dnes a denně…:-)
Jestli nemá nic lepšího, tak čučí do zrcadla. V pravěku zase ženské zíraly do ohně, tak co.