marci1

Je video v odkazu níže skutečnost, nebo podvrh?

http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-krimi/430476/deti-ktere-si-v-usti-nad-labem-lehly-pod-vlak-sokuji-svetova-media-video-je-patrne-podvrh.html
Ad:„Kepler“ máš pravdu, bylo to ve filmu „Knoflíkáři“ a dělal to R.Hrušínský 🙂

Nejlepší odpověď
Kepler

Těžko říct, vypadá to hodnověrně a myslím že by to mohlo být uskutečnitelné i bez většího rizika. V jisté české komedii kluci asi získali inspiraci. S tím rozdílem, že tam aktér ležel naznak a trefoval se plivnutím na cosi. Už mi paměť neslouží.

marci, dík za částečnou rekonstrukci hosipa.

Další odpovědi
anonym

Ano, toto video je skutečné.

Muffz

Podle mého je to pravé a vyšší správa se to snaží zahrát do outu, jako to dělá každá instituce, když se něco stane.
Říct, že je video falešné, je nejjednodušší způsob, jak se zbavit zodpovědnosti, jak umlčet média a všechno v klidu přejít.
Hlavní je, že se nikomu nic nestalo. Jen doufám, že tohle nebude inspirací pro další děti, které nechápou fyzikální zákony a můžou kvůli své nevědomosti a hlouposti opustit tento svět.

Mc Merkurion

… no nevim,ale toto prej je: http://www.zvra­ceny.cz/video/11300-magor-pod-vlakem/