Jahoda

Je toto náhoda, nebo naschvál??!!

Zdravím! Včera jsem informovala, že dnes pojedu ke kožnímu. Byla jsem dnes v Krnově u paní doktorky, která znaménko prozkoumala a řekla, že musím na chrurgii a půjdu na vyříznutí. Přišla jsem k panu doktorovi na „chýru“, který mi znaménko také prohlédl. Poté přišel na řadu termín, kdy znaménko vyřežou. Sestřička mi řekla, že to bude někdy v srpnu. Tak jsem odpověděla, že klidně a ať si řekne datum, který jim vyhovuje a já dorazím. K mému udivení jsem se nestačila divit! Sestřička mi dala termín přesně v ten den, kdy mám narozky! Naskočil mi mráz po zádech a poté mě polil pot. To je tedy opravdu hezký dárek k mým budoucím 29. narozenínám. 😁 Je toto náhoda, nebo je to snad naschvál? Co myslíte? Stalo se Vám někdy něco podobného? 🙂

Díky za odpovědi. ;o)

Nejlepší odpověď
annas

Jahodo, dárek k narozeninám. Všechno je tak, jak má být. Bolest ze zákroku bude trvat jen chvilku, ale s úsměvem budete na něj vzpomínat při každých narozeninách.
Ještě se do té doby „uvidíme“. Ale i tak už teď držím palce.

Další odpovědi
anonym

Je to pouze nahoda,ja bych to brala tak,ze darek k narozeninam bude ten,ze vsechno dobre dopadne a ono to tak bude,verte!Co by to bylo za oslavu narozenin,kdyby vas ten zakrok teprve cekal.Drzim palecky.

panenka

Já si myslím že je to náhoda protože když jsi jim řekla že ten termin můžou vybrat oni tak ho vybrali takový který bude vyhovovat jim a i tobě.Já jsem na své narozky šla poprvé na gynekologii taky se strachem když mě pak měřili tlak tak to i poznali že se bojím.Řekli mi at se nebojím že to nic není a měli pravdu od té doby jsem klidnější a už se nebojím žádných prohlídek u lékaře.

ten který je

To bude náhoda,ale až to budete mít za sebou tak to bude i takový malý dáreček protože budete štastná.Držím palce a ten den si udělejte nějakou radost a jděte třeba na nějakou dobrou večeři s Vaším mužem.

aramah

Můj syn to už má za sebou.Vám paní Jahodo přeji rychlé následné uzdravení.A ten DEN prostě náhoda,není se čeho obávat. Přeji štěstí.

anonym

berte to zte lepsi stranky treba vam ta sestra chtela udelat radost a dat vam to jako darek,ale myslim ze to byla jen nahoda

anonym

To bude v pohode,vecer s manzelem pri sklence dobreho vinka ani na tu udalost nevzdechnete.Drzim pal­ce.

ReHu

Já bych to brala jako dobré znamení, ne jako náhodu.