Elfík11

Je toto dobrý grafická karta : http://www.al­facomp.cz/php/pro­duct.php?eid=1051K507K­0000001KRP

Chci aby spustila nějnáročnější hry.

Odpovědi
pl4toon

Je to střední třída, ale není to špatný kousek. Takty má slušný, RAM rychlé a jejich propustnost obstojná. 256bit paměťová sběrnice je také dobrá. Gigabyte je solidní výrobce. Nevidím problém. Jestli máš i zbytek PC orientován směrem k maximálnímu výkonu, tak si užiješ nejnovější hry v celkem slušném rozlišením a detailech.
Ale abych tě nemystifikoval, není to žádný zázrak. Jde o střední třídu graf. karet, tzn. kompromis mezi cenou a výkonem. Odhadnu: třeba BF3 s ní dáš na vysoké detaily, ale takový Crysis 3 dáš maximálně na střední. Záleží také na procesoru, osazených RAM a rychlosti hardisku.

cochee

No za ty prachy dobrá volba – moc výkonnějších AMD na trhu není, ale jejich cena už roste nelineárně. Tadyta bude mít problémy s Crysis 3 na nejvyšší detaily a pozapínané všechny ty antialiasingy apod., ale jinak nebudeš mít moc problémy.