Alesh

Je toto chování mobilních operátorů normální?

http://byznys­.lidovky.cz/za­platte-za-zemrele-pribuzne-tlaci-operatori-fa9-/firmy-trhy.asp?c=A110829_­093543_ln_domov_a­pe

Nejlepší odpověď
panenka

No to je hrůza nemám na to slov opravdu příšerné co se tu děje.

Další odpovědi
anonym

Safra, to abych měl fakt strach umřít, abych své děti ještě nezadlužil.
Asi na smrtelné posteli místo velebníčka zavolám advokáta, ještě aby to stihl!

Drap

Chovají se zkrátka tak, jak jim to naše zákony a my zákazníci dovolíme.

kosaaaak

Tak poříděj si novej tarif a pak si normálně umřou. Ty lidi jsou dneska tak strašně nezodpovědný…

suaeda

No to je síla.
Vždycky jsme si říkali, že při řádně fungujícím tržním hospodářství bude vše lépe fungovat než za soc. plánování. A hle jak to funguje. Ne stylem tržní konkurence při níž se vylepšují nabídky kvalitnějšího zboží a služeb. Nýbrž odvozeninou od slova utrhni (ukradni) vše a co nejvíc můžeš. A na nic se při tom neohlížej.
Nejsmutnější je to, že člověk žije kousek od vedlejšího státu, a může porovnávat.

rvrablik

Vypadá to, že pomalu (ale jistě) ANO! Začínají nějak cítit, že zákazníci tuší, že jejich služby jsou extrémně předražené (na to že investice do používaných technologií v infrastruktuře jsou dávno zaplacené!!!) a hlavně že SE ZAČÍNAJÍ PROTI TOMU BRÁNIT.

Nutně pak „berou“ kde se komu co dá (nehledě na nic ostatní). Přeci jen si operátoři něco dělají jen ze snížených finančních výsledků než z nějakých zákazníků …