Je tomu přesně 365 dní co jsem vložil otázku a dnes se budu opakovat!

Uctili jste památku zesnulých? Já ano !O to smutnější je pravda,že mi během roku odešli dva přátelé. ☹

Nejlepší odpověď
hanulka11

Ano a nepotřebuji k tomu právě tento den …myslím na ně během roku stále ,na ty co odešli.....svíčka a kytička to je normální …to jim přísluší …vzpomínky nikdo nevymaže

Další odpovědi
Lucijej

Ano a to nejen na Dušičky.

anonym

Ne jen dnes … ale jen dnes jdu v 16.00 na msi. Jako kazdy rok.
Me se naopak 2 pratele vylecili z rakoviny , meli oba stupen 4 .. byla stupnice od 1 – 7.
Sice si prosli rok peklem , ale nyni vysledky ukazuji , ze nemoc porazili. -iv-

Sůwa

Kdybych měla dnešní den věnovat památce všech mých blízkých zesnulých, tak mi na to 24 hodin stačit nebude. Já si to rozdělila na celý rok a protože mám celkem paměť na data, vzpomenu si ve výroční den narození i úmrtí a mimo to na většinu z nich vzpomínám průběžně celý rok, ono to ani jinak nejde. Jen tu kytičku ani svíčku nedávám ( ani nemám kam ). Už se holt kácí v našem lese, ale ten můj les nebyl často ještě pro kácení dost starý.

Drap

Ano, několik známých také odešlo. Na své blízké vzpomínám celoročně, cítím se tak trochu provinile, že jsem jim, ještě když žili, nestačil říct, jak moc je mám rád

led

Je smutné, že tento deň zneužívajú politici na svoje zviditeľňovanie sa pri rôznych pomníkoch, na cintorínoch.
Spomínať a uctiť si ich treba celý rok. S menom i bezmenných.

Deli

Se svojí zemřelou babičkou si občas povídám, vím, že nad námi bdí dál a děkuji jí za to.
Za dušičky jsem zapálila svíčku v naší zahradě, nějak jsem letos neměla sílu dojít na hřbitov, protože mám velice nemocného tátu. Snad se dočká Vánoc. Je to všechno smutné…

johana 56

Na blízké a známé vzpomínám nejenom v tutu dobu.Dneska zapaluji jako každý rok jednu svíčku navíc,ta je za všechny dušičky.

rosinka

Já na Dušičky na hřbitov nechodím. Zaprvé má v tento den moje dcera narozeniny, takže slavíme a za druhé, já vzpomínám na ty, co už se mnou nejsou, v den výročí úmrtí. Anebo jindy, když to na mne přijde.