dudu

Je tomu opravdu tak a napraví to teprve islám?

Děda říká:„Svět se neskutečně změnil. Já si ještě pamatuji na svůj první polibek a moje vnučka si už nepamatuje na svého prvního manžela.“

Nejlepší odpověď
Kepler

Je to skutečně tak, pokud to bereme jako vtipnou nadsázku. Ale islám ani jiné militantní náboženství to nenapraví. Na to nemá potenciál, zatím nadělal víc škody než užitku. Respektuju jenom buddhismus, hinduismus, šintoismus a podobné, které se zaobírají člověkem samým a mají úctu ke všemu živému vč. stromů.