Miroslavst

Je tohle vůbec možné? Jak se může někdo takto chovat?

http://www.no­vinky.cz/krimi/215869-muz-leta-tyral-svou-zenu-do-vazby-se-dostal-az-ted.html
Doufám, že dostane co proto, ostatní vězni takové lidi nemají rádi.
Nejhorší je na tom postup st. orgánů.

Nejlepší odpověď
led

Je prekvapujúce, že napriek hospitalizácii v nemocnici nebolo podané lekármi a ani psychiatrom trestné oznámenie na polícii. čo robili susedia, len sa pozerali?

Další odpovědi
anonym

takových zbabělců je hodně,rádi si vybíjí vztek na slabších nebo na ženách,ale když mají být za to potrestání tak se klepou strachy

benaja

Chudák,žena,co musela prožívat hrůza pomyslet,ten magor by sám potřeboval přes hubu a to tak,aby se sám klepal strachy se probudit i usnout,snad mu to ve vězení vrátí!

anonym

Mohli by ho „pustit“ tak, že by se už nenašel.

Mili @

Měli by se k takovému debilovi chovat taky tak, aby musel opakovaně vyhledávat lékařskou péči…!!!!!!

lenkaacer

Je to hrozné,nejhorší je,když si to člověk zažije na vlastní kůži.