zjentek

Je tohle typická skleróza, nebo jde o něco úplně jinýho? Viz níže..

jít mezi lidi v jégrovkách pro mě taky není problém, ale… za všechny jeden jasný příklad, o co jde – za vstupními dveřmi mám v palubce nabité 2 hřebíky. Na jednom je vodítko pro Fanynku a na druhém dlouhá, kovová lžíce na boty. Obuji se, z povinnosti vezmu vodítko jen tak do ruky (protože Fany si běhá na volno) a vyrážím na rutinní, cca 3km dlouhé venčení. Cirka po kilometru svižné chůze zjistím, že jsem vodítko zapomněl, zato si s sebou ale nesu půlmetrovou rudou lžíci, která za těmi dveřmi visí stejně hlavně kvůli tomu, abych nešel v papučích… tak sakra o co přesně v mém případě jde? A musím s tím k doktorovi?
Doplňuji, že podle toho, co pravidelně čtu na novinkách, tak ještě nejsem tak starý… viz např.-
http://www.se­berizeni.cz/nej­starsi-clovek-se-dozil-256-let/
… a sedím tiše jako želva

Nejlepší odpověď
Lamalam

Zatím je to v pohodě, k doktorovi zajdi, až místo vodítka pověsíš na hřebík Fanynku.

Další odpovědi
marci1

Buď úplně v klidu a zachovej se dle pravidel dlouhověkosti : „Udržuj si klidné srdce“ ! Je to zcela běžné. 🙂

johana 56

Zatím je to nornální.Běžné situace jako důsledek spěchu,nervozity a roztěkaných myšlenek.
Na pováženou bude,až na procházku vyrazí Fanynka v jégrovkách a páníček s obojkem kolem krku :)

ahold

Proč hned skleróza?
Já tomu už roky říkám: Roztomilá roztržitost 🙂

A nebo jak praví klasik: Omývej si přirození teplou vodou, prý to pomáhá. 🙂

gecco

Tohle bych spíše diagnostikoval (zcela laicky) jako ADHD, než jako sklerózu…
😉

mosoj

Demence není skleróza .

zjentek

mosoj- proto se ptám, co to je ..to je z tvý strany nějaký dementi?

gecco

Lamalam – 😉