zjentek

je tohle typická mutace? Viz podotázku..

pokud jsem po dlouhá léta žil v zahraničí v civilizovaném světě a dnes mně každej jeden občan naší vesnice připadá jako debil, nedošlo u mě třeba k nějaký mutaci?

Odpovědi
gecco

😉
„Zmutovalo“ ti vědomí a vnímání – prostě jsi odvykl.
Pokud tě to uklidní, nejde o výjimečný problém ani u tebe, ani u těch občanů – a ani v měřítku Česka – takové problémy se vyskytují všude na světě…
😉
Mimochodem – jestliže ´oni´ tobě připadají jako debilové – jak jim asi připadáš ty??
Kdybys uměl lítat, pak jako typické UFO…
😉

hracnula25

Pokud mi dokážeš na 100 % napsat co je typická mutace dokážu Ti odpovědět …

Jak by řekl DAT : nemám dostatek informací 🙂

Jinak Ti mohu odpovědět, ale nedokážu to 🙂

Takže odpověď: mutace je evoluce, evoluce je následek revoluce, a revoluce je výmysl mutace … 🙂
Doplňuji:
Jinak mutace údajně „vzniká“ mnohými „způsoby“ …

Např. právě při „cestování časem“ tedy „přemísťováním se mezi časovými pásmy“ …

To „vědci“ z NDr jaksi zapomněli zveřejnit …

Také např. při „teleportaci“ dochází k „mutacím“ a zvláště k výrazným, pokud se při takové „teleportaci“ „přemísťuje živý organizmus“ mezi různými časovými pásmy …

Průšvih má všeobecně „Pošta“, která takto „zřejmě aby ušetřila nebo-li nepoctivě vydělala tím, že vyfakturovala službu, kterou neposkytla způsobem, který uvedla“, protože tímto způsobem „teleportaci“ „přemísťovala“ i balíky ve kterých byly potraviny „tedy vlastně živočišné organismy“ a došlo tedy k „otrávení“ těchto potravin (můžeme tedy říct k jakémusi druhu zmutování těchto potravin) a „pozřetím“ těchto potravin poté následně došlo k otrávení „organizmů“, které tyto potraviny pozřely … a Ty organizmy, které pozřely tyto potraviny (např. lidé) tomu říkají „mutace“ …

Jak jsem vyčetl z nějakých výstřižků dosud nevydaných tiskovin 🙂

zjentek

gecco: jak jim připadám je naštěstí z debila zřetelně cejtit- je jasný, že kdyby to šlo, z fleku by mne upálili, takže středověk neskončil, středověk trvá ..vždycky spálej kdejakýho mutanta, kterej vypadá úplně jako „oni“, ale nemluví tak..

Psychotic

Jistě že středověk neskončil, jen jsme se od čarodějnic přesunuli k jiným skupinám, na které můžem pořádat hony.