Miskaaa

Je tohle součástí Prohlídky na gynekologii?

Ahoj včera jsem byla na gynekologické prohlídce a prováděli mi stěry, odběr krve apod.Pišu zde proto, protože po 3 měsících po nechráněném styku mám podezření na chlamydii nebo podobné onemocnění jako kapavka. Gynekoložce jsem to neřekla protože jsem si myslela že když mě zkontrolovala, udělala stěr a odebrala krev že by to poznala sama, že není něco v pořádku. Řekla mi jenom že jsem v pořádku a zdravá. Mám si tam raději zajít znovu, nebo ji mám věřit ? děkuji.

Odpovědi
poleno2001

Pokud si myslíš že něco není v pořádku, tak tam rozhodně zajdi znova. Lepší jít 2× zbytečně než nejít a být nemocná ( víš jak to myslím) :)