samicek333

Je tohle dobrý způsob, jak se bránit před agresivním psem?

Tohle video jsem našla na youtube.
http://www.you­tube.com/watch?v=P1I4ZhO­c1Xg
Ta obrana, že psa chytí za zadní končetiny a točí s ním. Chovali byste se stejně? Nebo je i lepší způsob?
Doplňuji:
já vím, že bych asi nezvládla toho psa zvednout, ale jen mi přijde, že se ten pes může otočit a kousnout i ji…

toho psa na konci zastřelí asi policie nebo nějaká odchytová služba.

Nejlepší odpověď
Drap

Je to nesmysl, určitě by jsi to nezvládla.

Další odpovědi
anonym

Vůbec nebudu komentovat odpověď kri kri , to je mimo nad rámec běžné odpovědi. K tobě, milá samicek333 jen tolik, že ses stala obětí podvodu. Celé toto video je sehraná záležitost, kdybys někdy chodila na „psí cvičák“ tak bys to poznala. Ti lidé jsou figuranti s manžetami pod rukávy. Pes v podstatě provádí zadržení a celé je to velká fraška. Kdyby tě někdy napadnul pes, lehni si na břicho a sepni si ruce na zátylku.
Doplňuji:
Ten pes na nikoho na začátku videa neútočí. Figuranti ho drží za zadní nohy tak, jak se drží a vypouští psi do zápasu, do arény. Vydráždili ho a figurant se chová jako běžný figurant. nastavil mu rukáv, pod kterým má manžetu. Ta bába tam jenom lítá jako při klasickém zadržení dvou pachatelů, ale upoutává na sebe pozornost psa. Která ženská by i někde v Rusku chodila takhle oblečená? Prostě je to také figurantka (možná to ani není žena :D) A ten „zásah“ policie? Vždyť toho psa spíš přejeli než co jiíného. Stříleli slepými a celé to je nahrané.

anonym

najlepsia obrana je totalny zakaz chovu psov v mestach a vsade tam, kde to nema opodstatnenie – na strazenie, na maso, ako sluzobne plemeno.
utrum.
pokial si „chovatelia|“ nevedia uvedomit aj svoje povinnosti voci okoliu, tak treba s nimi zatocit.
ako v tom videu.

;)

muhamed

no urcite bych se nechoval jak ta kravicka co tam jeci a jenom se diva ani jsem se nedodival dokonce

venkovan

Pokud tě napadne pes – jak píše Bohemika, chránit si břicho, obličej tím, že se lehneš na zen a krk rukama. To ostatní ať pes kouše – dokroři to sešijí.
Kdo na to má a umí, tak narve prsty do očí – bez pardonu. To se používá i na násilníky přeba při sebeobraně proti znásilnění apod.
Pokud ale je to možné, stačí se zastavit, psa sledovat, ale ne přímo do očí a vydržet jeho neustále dorážení – štěkání.
No a pokud by někdo měl sílu a psa který třeba už člověka drží, tak se za zadní nohy dá chytit. Ale přetahovat se s buldokem – řekl bych, že by to bylo hodně našponované

honza19hk

rychlejší by asi bylo zmizet,nebo pokud je někdo šikovný tak ho kopnout nebo udeřit do hlavy.při troše štěstí ho zraníš nebo i zhebne. . známá na agresivního psa použila ten elektrický paralyzér,tím ho omráčíš a můžeš zmizet nebo ho dorazit.

BANAN93

když je zakousnutý do někoho jiného je to dobrý způsob jak dotyčnému pomoci – nechápu, že na tom videu všichní odcházeli a nakonec tam zustala jen ta babka a ta ho taky pustila těsně než přišli policajti ještě mohla vydržet než by mu nandali tu tyč s okem....... Jinak bejt tam sám tak pomůže jen mu dát kravatu a chytit si ho i nohama a uškrtit ho !!!!! Policie reagovala správně !!!!!!