Lumpy

Je tohle dobrý počítač např. na CoD 6 nebo Gta4??

Procesor CPU: AMD Athlon II 630 X4 – 4 jádra (4 × 2.8GHz, socket AM3, 95W)Základní deska: MSI 770-C45, AM3 RAID, Heatsink / HT 5200 / 4 x DDR3 / Gigabit LAN / 8ch Audio Operační paměť: 4GB (2×2GB dualchannel) RAM DDR3 1333 MHz Grafická karta: Gainward Nvidia GF GTS250 / DVI, HDMI / 2slot FAN, 512MB DDR3Pevný disk: Seagate 500GB / 7200 otáček /16MB cache /SATA 300O dpoved pls od GangstaHelper nebo geOrge

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Podle mého názoru na obě hry dostačující.

Výkon jednotlivých komponentů se snaží být sladěný, nic nezaostává.

Abych mohl prohlásit, že je to dobrý počítač, chtělo by to znát cenu a a alespoň výrobce jednotlivých komponentů (i když i u jedné značky se může kvalita lišit typ od typu, a někdy dokonce kus od kusu).

Parametry dobré jsou.

Další odpovědi
slady

Na tomdle spustíš tyhle hry na plný rozlišení a detaily… 🙂