Rokio

Když uslyším nějaký nesmysl, převedu si to v hlavě na nejbližší věc, která dává smysl. Je to dobrá metoda?

Když uslyším nějaký nesmysl nebo něco uslyším špatně, tak si to v hlavě převedu na nejbližší věc, která dává smysl, a podle toho odpovím.

Nejlepší odpověď
Alesh

Ty se hodně nudíš, co?

Další odpovědi
Danina65

Aha.

Šidlo

mozog sa snaží hľadať zmysel v nezmysle…poriadok v chaose

ak niekto uvidí Ježiša na toaste, má tomu uveriť?

to sa naozaj neviete opýtať: nepočul som, môžete mi to zopakovať?

presne z takýchto komunikačných šumov vznikajú vážne konflikty aj nehody.......plus stovky grotesiek o nedoslýchavých

annas

Ach jo, ty formulace. 🙂