Avatar uživatele
Snoopy1500

Je to změnou hlasu?

Ahoj!
Jsem holka a je mi 14 let. Strašně ráda zpívám a jednou bych se tomu chtěla věnovat. Poslední dobou, ale nedokážu zazpívat to co jsem dřív zazpívala a celkově se mi nezpívá moc dobře. Bojím se, že jsem si hlasivky namohla nebo něco podobného a doufám, že to je nakonec jenom mutací hlasu. Je to možné? V krku mě nebolí jenom si nemůžu občas pořádně odkašlat a někdy mi hlas přeskočí. Děkuji za všechny odpovědi. ;)
Doplňuji:
No vlastně už to trvá delší dobu a v krku mě nebolí takže si myslím, že to nemocí nebude…

Zajímavá 0 před 4071 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

neděs se hned,třeba tam sedí jenom virus nebo bakterie. Mutace je horší,v to nedoufej. Hormonální změny by to mohly ovlivnit nafurt

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hadhad

ahoj Snoopy. Dospíváš a tvůj hlas taky. Když jsem se zpěvu začala věnovat,jako malá holka,všichni byli nadšení z toho krásného holčičího hlásku,který se časem začal měnit na hlubší a nepomohl ani každodenní trénink. Časem si na to zvykneš! Navíc nemůžeš mít hlásek,jako malá holka,když už budeš dospělá! Hlavně pozor na cigarety a alkohol,ty mění hlasivky nejvíc!!!! Hodně spi a trénuj,pa

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví