MA-SU-KA

Je to zjištný dotaz na stříbrné a zlaté:Byli byste ochotní vyfasovat(za Vaše odpovědi)tričko odpovědí.cz a poslat mi ho?

Nejlepší odpověď
anonym

Jiná pohodová, klidná a hlavně slušná odpověď ;-)

MA-SU-KO , vy se nas asi bojite , ze ? Ze jste nedal jeste jednu variantu. 🙂
Tricko bych nedala ani svemu synovi. 🙂
Malem jsem se tu kvuli nemu i vdala. !
Sice ho nenosim , mam ho jeste v igelitu , ale je to takovy muj suvenyr.
Budte tu s nami a mozna se dockate. I na Jeziska musite cekat rok. 🙂 -iv-

Další odpovědi
anonym

Ne... a nezlobím se, že se mě tak přímo ptáš.

Nějak sis zřejmě popletl stránky. Tady je tričko symbolickou odměnou za kvalitní a nezištné odpovědi (či zajímavé otázky).
Tento princip je i uveden v kodexu včetně zapovězení otázek osobních a ze záměrem vlastního prospěchu. Nějak sis to za ten měsíc, co tady jsi zaregistrován, asi nestačil přečíst.
Pro kupčení a čachrování s čestnými cenami jsou jiné weby, třeba Aukro, Bazar apod.
Tvá otázka je na povážlivé hraně koledující si o nahlášení jako závadná.
P.S. Pro objektivitu ankety jsi opomněl vložit obvyklou možnost – Jiná odpověď – jaká? Možná by ses pak divil, co by ti někteří napsali.

led

Jiná pohodová, klidná a hlavně slušná odpověď ;-)

Nebol by to problém, ale pávy chovajú v inom meste.

hanny 2

Jiná pohodová, klidná a hlavně slušná odpověď ;-)

Teoreticky mi bude na nic,protože ho stejně nosit nebudu a jak píše -iv- – bude to můj suvenýr,takže ne.A kdybych ho už chtěla někomu darovat,tak by to byl určitě někdo jiný!

bolak

Jiná pohodová, klidná a hlavně slušná odpověď ;-)

to je vychcánek :DD

Drap

Jiná pohodová, klidná a hlavně slušná odpověď ;-)

Ty jsi dnes zřejmě snídal nějakou vtipnou kaši

Deli

Jiná pohodová, klidná a hlavně slušná odpověď ;-)

Tričko už mám a moc si ho cením, nedala bych ho! Musíš si ho zasloužit sám 🙂

jendahun

Ano... a pošlu.

Nejsem soutěživý typ,ale jestli ho někdy dostanu,tak vám ho pošlu.Nejsem malicherný a nelpím na blbostech.Jestli vám to udělá radost…pošlu ho.Mám ale obavy,že u mne budete čekat dlouho.

quentos

Ne... a nezlobím se, že se mě tak přímo ptáš.

pro příště, zištný se píše bez J.

aramah

Jiná pohodová, klidná a hlavně slušná odpověď ;-)

Já ani nevím jak získat tričko.Tak že ho nemůžu ani darovat. :D

venkovan

Jiná pohodová, klidná a hlavně slušná odpověď ;-)

No vidíš, ani mne nenapadlo si o nějaké tričko žádat a mám pocit, že o něj ani žádat nebudu. Zas by jen leželo ve skříni. ¨
Ale zrovna tak bych ho pro druhého nevyfasoval – proč by se měl ten druhý chlubit tím na co ještě svojí snahou nedosáhl.¨Nejde o triko jako takové, ale o princip.

tatanka

Ne... a nezlobím se, že se mě tak přímo ptáš.

Heřman

Ne... a nezlobím se, že se mě tak přímo ptáš.

led

Rozmýšľam, že by som mala byť tiež zištná. Čo mám urobiť pre tričko, ja ho totiž ešte nemám :(

MA-SU-KA

Napište si tedy o něj… ;) na info@odpovedi.cz
http://www.od­povedi.cz/tipy/tric­ka

MA-SU-KA

Tedy uvést mou adresu jako adresu pro doručení, abyste s tím neměli sami výdaje.

MA-SU-KA

Tu čtvrtou variantu odpovědi jsem tam nedal :D (i když by anketa byla přesnější) proto, protože by tak vaše odpovědi byly ihned na povážlivé hraně pro nahlášení jako závadné.
Jinak ano, vstával jsem v dobré náladě a teď pokračuji s výhrou v kapse dál dnešním dnem.
Děkuji za účast v malém neoficiálním testu.
Kamarád měl o vás lepší mínění, protože si tipnul, že se do 9ti hod. někdo „jednoho trička vzdá“.
Nemějte mi to (tento testík) prosím za zlé a zachovejte mi i nadále svou přízeň.

MA-SU-KA

Mějte pohodový den (a nezlobte se).