Kepler

Je to začátek konce evropské civilizace?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/391587-evropane-v-18-a-19-stoleti-osidlovali-svet-a-nyni-svet-osidluje-evropu.html
Už se toho nedožiju, ale je mi líto mých potomků. Pokud vznikne válka, musíme vyhrát, jinak je s náma konec.

Nejlepší odpověď
Drap

Může to tak být a pokud příjde válka jak říkáš a bude světová, tak nebude vítězů.

Další odpovědi
Quimby

Já bych spíš doufal, že konečně všichni přestanou řešit nějaké rasy, kontinenty, zěme a prostě budeme lidi. Ale očividně vždycky se musí najít někdo kdo řekne, že my jsme ti dobří a oni ti špatní :(

ten který je

Zdravě uvažující člověk bude bránit život svých nejbližších.Pochy­buji že nechají rodiče dobrovolně své děti té lůze aby je znásilnovala a nakonec i povraždila.Po­dívejme se do historie kolik válek s nimi bylo.Nějaký Sobotka nebo Jiří Pehe nikoho nezachrání.